Öğrenciler Tatilde, Kılıçaslan'ın Liderleri Eğitimde - Haberler
Haberi Paylaş

Öğrenciler Tatilde, Kılıçaslan'ın Liderleri Eğitimde

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Öğrenciler Tatilde, Kılıçaslan'ın Liderleri Eğitimde

Gediz Üniversitesi’nin düzenlediği “Log10 Liderlik Kampı”na Kılıçaslan Liseleri’nin topluluk başkanlarından Nevzat Taşcı, Taha Öner, Barış Şahin, Seyit Tümtürk ve Muhammed Tayyip Kılıç ile organizasyondan sorumlu öğretmen Davut Karatepe katıldı.

Gediz Üniversitesi'nin düzenlediği "Log10 Liderlik Kampı"na Kılıçaslan Liseleri'nin topluluk başkanlarından Nevzat Taşcı, Taha Öner, Barış Şahin, Seyit Tümtürk ve Muhammed Tayyip Kılıç ile organizasyondan sorumlu öğretmen Davut Karatepe katıldı.

Yarıyıl tatilinin ikinci haftasında gerçekleştirilen ve yoğun bir program akışına sahip olan liderlerin kampı, İzmir'de yapılan bir sertifika töreniyle son buldu. Organizasyona katılan Kılıçaslan Liseleri öğrencileri, Prof. Dr. Muhammed Özekes, Yrd. Doç. Dr. Emanuele Massetti ve Berivan Akın'dan; hukuk, siyaset ve makale analizi dersleri aldılar. Diksiyon ve hitabet derslerini ise Ankara Devlet Tiyatrosu oyuncuları Tayfun Erarslan ve Tomris Çetinel'den alan liseli öğrenciler; girişimcilik ekonomi ve münazara derslerini de Süleyman Girgin ve Mahir Durmaz'dan dinleme fırsatı buldular. Kılıçaslanlı liderler, sorularıyla zaman zaman uzman eğitimcileri zorlarken münazara maçlarında da yarıştılar. Başarılı öğrenciler kampın sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifikayla ödüllendirildi. - KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gediz Üniversitesi Karatepe İzmir Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title