Haberler

Ntso'nun AB Projesi "Sequel" İn 5 .toplantısı Hollanda'da Yapıldı

Yerel Haberler

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde ilimizden Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi, Kapadokya Gelişim Derneği ve İngiltere, Hollanda, İspanya ve Finlandiya’dan ortakları ile birlikte sürdürülen AB Destekli ERASMUS projesi SEQUEL ‘in beşinci toplantısı Hollanda’nın Burgh-Haamstede şehrinde gerçekleştirildi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde ilimizden Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi, Kapadokya Gelişim Derneği ve İngiltere, Hollanda, İspanya ve Finlandiya'dan ortakları ile birlikte sürdürülen AB Destekli ERASMUS projesi SEQUEL 'in beşinci toplantısı Hollanda'nın Burgh-Haamstede şehrinde gerçekleştirildi.

Burg-Haamstede şehrinde proje danışmanlık işleri ile uğraşan PRO-WORK firmasının ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Yönetim Kurulu üyeleri, Habil Uluer, Kemal Güner ve Serhat Cantekin ile birlikte Oda Genel Sekreteri İ.Hakkı Aydoğan, Proje Koordinatörü Veysel Donmaz ve Oda personellerinden Yener Abalı katıldı.

Kapadokya Gelişim Derneği Başkanı Okan Ekinci ve Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ebru Güneren'e teşekkürlerini ileten NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, "Projeler bir işi bir adım ileri götürmek için yapılır. Oda olarak girişimcilik eğitimlerine katkıda bulunması amacı ile bir proje geliştirdik ama proje aynı zamanda ortaklaşa iş yapmakta demektir. Bu projede hem yurt içi hem yurt dışı toplam altı ortağımız mevcut ama gerek projenin ilerleyişinde gerekse proje toplantıları esnasında gösterdikleri ortaklaşa çalışma istekleri için Sayın Ekinci ve Sayın Güneren'e ayrıca teşekkür ediyorum" dedi. - NEVŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kapadokya Nevşehir Hollanda Ab Yerel Haberler

title