Haber : Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor - Haberler

Haberi Paylaş

Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor

 - Güncelleme:
Noel Coşkusu Alanya'da Başlıyor

Antalya'nın Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından yerleşik yabancılar için düzenlenen 6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı, belediye arkasında başlıyor.

Antalya'nın Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından yerleşik yabancılar için düzenlenen "6. Uluslararası Alanya Noel Pazarı" Pazar günü Belediye arkasında başlıyor.

Alanya ilçesi'nde bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Uluslararası Alanya Noel Pazarı 13 Aralık Pazar günü Belediye arkasında başlıyor. Yabancı Dernekler ve Sivil Toplum Kuruluşlarının açacağı, hediyelik, sergi, yiyecek ve içecek stantlarının yanı sıra müzik ve dans gruplarını gösterileri, ziyaretçilere eğlenceli bir Pazar yaşatacak. Saat 10.00'da başlayacak Noel Pazarı, 13.00'de Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Kaymakam Hasan Tanrıseven'in konuşmalarıyla devam edecek. Resmi konuşmaların ardından Müzik Mozaik Korosu, Finlandiya Sumba Gurubu, Antalya Alman Korosu, Polonya Trzcina Hareket Tiyatrosu ve Vokal Topluluk Forte Meastro'nun konser ve gösterileri Uluslararası Alanya Noel Pazarı'na renk katacak. Program saat 20.00'de sonlanacak.

14 METRELİK NOEL AĞACI

Alanya Yaşam Hastanesi ve Mozaik İnşaat'ın ana sponsor olduğu, 6. Uluslararası Noel Pazarı için Belediye arkasındaki meydana 14 metrelik Noel ağacı monte edilerek süslendi. Ağaç çevresine çocuklar için workshop alanları ve eğlence grupları oluşturuldu. Santa Claus Evi ve fotoğraf köşesiyle Noel meydanını gezen misafirlere günün anısını belgeleme imkanı da sunuldu. - ANTALYA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Alanya Belediyesi Antalya Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title