MTTB'den Hayırsever İşadamı Arslan'a Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

MTTB'den Hayırsever İşadamı Arslan'a Ziyaret

AA - Yerel
 - Güncelleme:
MTTB'den Hayırsever İşadamı Arslan'a Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği Kayseri Şubesi yönetimi, hayırsever işadamı Saffet Arslan'ı ziyaret etti.

Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Kayseri Şubesi yönetimi, hayırsever işadamı Saffet Arslan'ı ziyaret etti.

Şube Başkanı Mehmet Fatih Erkan ile yönetim kurulu üyeleri, hayırsever işadamlarından İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı Arslan'a Çinkur Fabrikası'ndaki ofisinde nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Erkan, iş adamı Arslan'a yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile protokol yapıldığını hatırlatan Erkan, okullarda yapmayı amaçladıkları faaliyetler ve diğer sivil toplum kurluşlarıyla yapılan ortak projelere destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan ise hayır projelerinde Kayseri'nin her zaman ön planda olduğuna dikkati çekerek, yapılan çalışmalara desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kurum olarak bir proje hazırladıklarını ifade eden Arslan, yaklaşık 2 bin çocuğu ilgilendiren bu projenin taban çalışmalarını tamamladıktan sonra MTTB'ni çalımalara dahil edebileceklerini kaydetti. - Kayseri

AA / Yerel

Kayseri, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title