Haberi Paylaş

Manisa Basınında Bugün

Yerel Haberler

Manisa Basınında Bugün

Manisa'da Yayımlanan Gazetelerde Yer Alan Bazı Haberlerin Başlıkları Şöyle

Manisa'da yayımlanan gazetelerde yer alan bazı haberlerin başlıkları şöyle:

HÜR IŞIK: '155 Polis imdat'ı arayın'

Manisa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği tarafından kontör ve para dolandırıcılık olaylarına karşın önlem almak amacıyla hazırlanan broşürler, pankart ve afişler şehrin cadde ve sokaklarında vatandaşlara dağıtılarak vatandaşlar uyarıldı.

MANİSA'DA DENGE: 'Hodri meydan'

MHP'li Alaşehir belediye başkanı Kadir Daş, önceki gün hükümeti, dün de AK Partilileri topa tuttu.

YENİGÜN GAZETESİ: 'Engelliler Ata'yı ziyaret edecek'

Manisalı hayırsever iş adamı Atabey Group Yönetim Kurulu başkanı Kanber Ali Atabey, engelli vatandaşları Anıtkabir'e gönderiyor, onlar için ünlü sanatçının konser vereceği Yılbaşı eğlence programı düzenliyor.

YARIN: 'Keleşoğlu'ndan Yoldaşseven'e destek'

Hüseyin Yoldaşseven, Demokrat parti Merkez ilçe Başkanlığına aday olduğunu, parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.

HABER: 'Sağlık Müdürlüğü obezite'ye savaş açtı'

Sağlık İl Müdür Yardımcısı Tuncay Özer başkanlığında toplumda oranı hızla artan Obezite'ye karşı 'Yeterli ve dengeli beslenme e hareketli yaşam kurulu' toplantısı yapıldı.

MANİSA'DA GÜNDEM: 'Kapalı tribüne onay'

TFF Başkanı Mahmut Özgener ve yönetim kurulu üyesi Arif Koşar'ın sağladığı ödenekle Manisa 19 Mayıs stadyumu açık tribünün üstü 100 günde kapatılacak.

HÜR EKSPRES: 'İGM'den Sofuoğlu'na ziyaret'

Manisa İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Ali Yıldız, Eğitim Bir sen Manisa Şube Başkanlığı'na seçilen Mehmet Emin Sofuoğlu'nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

GÜNE BAKIŞ: 'Zamsız bütçeye onay çıktı'

Manisa Belediye Meclisi'nde, 2010 yılının son toplantısında Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün Belediye hizmetlerine zam yapılmayacak sözüne onay çıktı.

MANİSA MANŞET: 'Deniz Gökçe Manisa'da anlattı'

Ekonomi yazarı Deniz Gökçe, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası'nın Anemon Otelde üyelerine yönelik yaptığı panele katılarak 2011 yılına yönelik küresel piyasalarla Türkiye ekonomisinin genel durum ve beklentilerini anlattı.

(TUR-SY-NÖZ) - MANİSA

Kaynak: AA / Yerel

Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title