Maltepe'de 'Eşitlik Gönüllüleri' buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Maltepe'de 'Eşitlik Gönüllüleri' buluştu

Maltepe'de 'Eşitlik Gönüllüleri' buluştu

Maltepe Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü Sosyal Politikalar ve Eşitlik Birimi çalışmalarına devam ediyor.

 - Güncelleme:

Maltepe Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü Sosyal Politikalar ve Eşitlik Birimi çalışmalarına devam ediyor. Eşitlik gönüllüsü olmak isteyen Maltepeli STK'lar ve vatandaşlar düzenlenen seminerde bir araya geldi.

Maltepeli 'eşitlik gönüllüleri' Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkez'inde ilk kez buluştu. Seminere eşitlik gönüllüsü olmak isteyen Maltepeli STK'lar ve vatandaşlar katıldı. Strateji Geliştirme Müdürlüğü Sosyal Politikalar ve Eşitlik Birimi tarafından seminere katılanlara "Aktif Vatandaşlık, Kapsayıcılık ve Kent Hakkı" başlıkları üzerinden çeşitli bilgilendirmeler yapıldı. Söz konusu kavramların tanımları yapıldı, ayrımcılığı önlemenin kazanımları aktarıldı. Çeşitli sivil toplum temsilcileri, üyeleri ve gönüllü vatandaşlardan oluşturulacak Maltepeli gönüllüler her türlü dezavantaja ve ayrımcılığa dur diyecek. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Sivil Toplum Kuruluşları Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Eşitlik Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title