Haberler

Mahalleliden Konyaaltı Belediye Başkanı Esen'e 'Hayatpark' Teşekkürü

Güncelleme:

Konyaaltı Öğretmenevleri Mahallesi sakinleri, başta HayatPark olmak üzere mahallelerine yapılan hizmetler için Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette mahalle sakinleri, Esen’e çiçek ve plaket verdi.

Konyaaltı Öğretmenevleri Mahallesi sakinleri, başta HayatPark olmak üzere mahallelerine yapılan hizmetler için Belediye Başkanı Semih Esen'e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette mahalle sakinleri, Esen'e çiçek ve plaket verdi.

Öğretmenevleri Mahallesi sakinleri, Muhtar Mihriban Sarı ile Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'i ziyaret etti. Özellikle mahalle sınırları içerisinde yer alan HayatPark'ta yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri,diğer taleplerini de Başkan Esen'e ilettiler.

Mahalle sakinlerinin teşekkür ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, HayatPark'ın, Konyaaltı Belediyesi'ne tahsis sürecinden, en son haline kadar yapılan çalışmaları mahalle sakinlerine aktardı. HayatPark'ın, daha önce de Konyaaltı Belediyesi'ne tahsis edilmiş ve belediye tarafından da başka bir şahısa kiralanmış bir yer olduğunu belirten Esen, seçim döneminden itibaren vatandaşlardan özellikle mangal dumanıyla ilgili yoğun şikayetler aldıklarını belirtti.

"EVLERİN İÇİ MANGAL KOKUYORDU"

Seçim döneminde o bölgede dolaşırken, orada yaşayan insanların özellikle mangal dumanından ileri gelen şikayetlerini dinlediğini kaydeden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "Mangal dumanı yüzünden artık her hafta perde yıkamak zorunda kaldıklarını, evlerinin içinin sürekli mangal koktuğunu belirtiyorlardı. Biz göreve geldikten 1 ay sonra da alanın belediyeye tahsisi iptal edildi. Tahsisin bitmesine dokuz sene varken iptal edildi. Arkadaşlarım, tahsisin iptali için dava açmamızı önerdi. Ben avukatım. Dava açsak, en az 3-4 sene süreceğini biliyorum. 3-4 sene bu alan boş kalır, o sürede de vatandaş buradan faydalanamazdı. İhaleye girdik ve tahsisi aldık" dedi.

"KENDİ BAHÇEM GİBİ İLGİLENDİM"

HayatPark'ın inşaasını en başından itibaren sık sık ziyaret ederek takip ettiğini aktaran Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "Alanın düzenlemelerini, kendi evime bir bahçe yapsaydım, nasıl yapardım diye düşünerek yaptık" dedi.

Yürüyüş yapılan sert zemin ile çimler arasındaki mesafeyi bile bizzat başında durarak ayarladığını belirten Esen, "Zaman içerisinde sizlerin şüpheleri de yerini güvene bıraktı. Herkesin memnun olacağı bir park olduğunu tahmin ediyorum. Siz her şeyin en iyisine layıksınız. Sizler golf sahaları kadar yeşil alanlara layıksınız" diye konuştu.

"BÜTÜN ANTALYA ÇOK MEMNUN"

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'e teşekkür ziyaretine geldiklerini belirten Öğretmenevleri Mahallesi Muhtarı Mihriban Sarı ise "Aslında sadece bizim mahalleye değil, bütün Konyaaltı ve Antalya'ya hitap eden bir park yapıldı mahallemize. Gerçekten herkes orada hayat buldu. Başkanımızın yapmış olduğu bu güzel projeye destek verdik ve teşekkür etmek için mahalle sakinlerimizle böyle bir ziyaret düşündük. Konyaaltı adına, Antalya adına çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız bu parkla herkese hayat verdi. Parkımızın adı gibi, herkes hayat buldu" dedi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Konyaaltı Belediyesi Semih Esen Konyaaltı Antalya Yerel Haberler

Şırnak'ta Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

Şırnak'ta Gabar Dağı'nda petrol arama sahasında sondaj kulesi devrildi: 1 ölü, 2 yaralı

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

İstanbul'daki Aydos Ormanı'nda yangın çıktı! Alevler güçlükle kontrol altına alındı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

Pazar günü eczaneler açık mı, kapalı mı? 21 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir nöbetçi eczaneler! Baraj doluluk oranı 21 Temmuz | Baraj doluluk seviyesi nedir? İSKİ baraj doluluk oranı yüzde kaç? Resmi Gazete bugün (21 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! TRT 1 YAYIN AKIŞI 21 TEMMUZ: Bu akşam TRT 1'de hangi dizi ve filmler var? Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü kaç yaşında ve nereli? 21 Temmuz TV yayın akışı! Bu akşam TV'de hangi diziler, filmler var? 21 Temmuz Pazar ATV, Kanal D, Star, Show'da neler var? 21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

AK Partili Türkeş'ten sokak hayvanları düzenlenmesine tepki: Bu doğru bir şey değil

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title