Haberi Paylaş

Kurban Bayramı Kutlanıyor

Yerel Haberler

Kurban Bayramı Kutlanıyor

Burdur'da Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

Burdur'da Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

İstasyon Park'ta düzenlenen programda konuşan Burdur Vali Vekili Hayri Sandıkçı bayramların, dargınlıkların kırgınlıkların unutulduğu, fakir ve yetimlerin gözetildiği, yaşlıların ve engellilerin ziyaret edildiği, sosyal yardımlaşma ve dayanışma ruhunun doruk noktaya ulaştığı, dini günden anlamlı ve özel günler olduğunu söyledi.

Sandıkçı bayramın mutluluğunun, terör ve şehit verilmesi nedeniyle buruk şekilde devam ettiğini dile getirdi.

Türkiye'nin zor günler geçirdiğini ifade eden Sandıkçı, şöyle konuştu:

"Ancak biz Türk milleti olarak Ulu Önder Atatürk'ün de belirttiği gibi birlik ve beraberlik içinde bütün zorlukları aşmasını bilmişizdir. Bundan sonra da inşallah bütün zorlukları aşacağız. Teröre gereken cevabı devletimizle, milletimizle, halkımızla en iyi şekilde vereceğiz. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Devletimiz ve halkımız terörün üzerine kararlı bir şekilde gittiği sürece, kendimize güvendiğimiz sürece, bu işin sonunu inşallah getireceğiz. Daha güzel ve aydınlık günlerde bayramları kutlayacağımızı umuyorum."

Törene AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, MHP Burdur Milletvekili Alparslan Ahmet Dursun, Garnizon Komutanı Albay Metin Karagöz, Belediye Başkan Vekili Ali Say, siyasi partilerin temsilcileri ve diğer protokol üyeleri de katıldı.

Kaynak: AA / Yerel

Kurban Bayramı Burdur Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title