Haberi Paylaş
Köşk Devlet Hastanesi Başhekimi Erönem, Bozdoğan'a atandı

Köşk Devlet Hastanesi Başhekimi Erönem, Bozdoğan'a atandı

Yerel Haberler

Köşk Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak görev Dr. Osman Erönem, Bozdoğan Devlet Hastanesi Başhekimliğ'ne atandı.

Köşk Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak görev Dr. Osman Erönem, Bozdoğan Devlet Hastanesi Başhekimliğ'ne atandı. Atma kararının ardından veda ziyaretlerine başlayan Erönem bu kapsamda Köşk Kaymakamı Tuğba Polat ve Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler'i makamında ziyaret etti. Erönem'i ziyaretlerinde ise eşi Hülya Erönem yalnız bırakmadı.

Kendisine verilen Başarı Belgesi için Kaymakam Polat'a teşekkür eden Erönem; "Köşk Kaymakamımız Tuğba Polat'a veda ziyaretinde bulunduk. Beraber çalıştığımız süre boyunca göstermiş oldukları desteklerinden ve takdim etmiş oldukları Başarı Belgesi'nden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Veda ziyaretleri kapsamında Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler'i de ziyaret eden Başhekim Osman Erönem, Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler'e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Başkan Güler ise Köşk'teki görev süresi boyunca gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı Başhekim Erönem'e teşekkür ederek Köşk hatırası olarak hediye takdim etti. - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Devlet Hastanesi Nuri Güler Bozdoğan Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title