Kartepe Balaban Köyüne Kamelya Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Kartepe Balaban Köyüne Kamelya Yapıldı

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Kartepe Balaban Köyüne Kamelya Yapıldı

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı marangozhane ekipleri tarafından yapılan kamelyaların monte edilmesine yeni yılla birlikte ilçe genelinde devam ediliyor.

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı marangozhane ekipleri tarafından yapılan kamelyaların monte edilmesine yeni yılla birlikte ilçe genelinde devam ediliyor.

Geçtiğimiz yıl toplumun yoğun olduğu ve ortak kullanım alanlarına konulan kamelya montajlarına yeni yılda Balaban Köyü ile sürdürüldü. Halkın taleplerini her zaman göz önünde tutan ve olumlu istekleri kısa sürede karşılaması ile bilinen Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Balaban halkının kamelya talebini de olumlu karşıladı. Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı marangozhanesinde belediye ekip ve ekipmanları tarafından 6x8 metre ebatında imal edilen şık kamelya Balaban Köy Muhtarlık binası yanına monte edilerek kullanıma sunuldu. Üstü kapalı kamelya hem yaz hem kış aylarında halkın dinlenmesine ve sosyalleşmesine olanak sağlayacak. - KOCAELİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Balaban, Kartepe, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title