Haberler

Kalite Komisyonu ve kalite alt çalışma grupları toplantıları gerçekleştirildi

Abone Ol

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Ruhat Yaşar'ın başkanlığında toplanan Kalite Komisyonu'nda üniversitenin 2018-2022 Stratejik Planı çerçevesinde kalite çalışmalarının dünü, bugünü ve geleceği gündeme getirildi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Ruhat Yaşar'ın başkanlığında toplanan Kalite Komisyonu'nda üniversitenin 2018-2022 Stratejik Planı çerçevesinde kalite çalışmalarının dünü, bugünü ve geleceği gündeme getirildi.

Kalite Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Ali Kestane'nin sunumları ile Üniversitenin 2018-2022 Stratejik Planı döneminde kalite çalışmalarının dönemsel olarak değerlendirilmesi yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıda üniversitenin 2018-2022 yılları itibariyle gerçekleştirilen akademik ve idari faaliyetler, hali hazırda yürütülen çalışmalar kalite çalışmaları bağlamında değerlendirildi. Kalite Koordinatörü Ali Kestane'nin sunum yaptığı Alt Çalışma Grupları Toplantısı'nda ise Birim Kalite Komiteleri Üyeleri ve Kalite Alt Çalışma Grupları Üyeleri bir araya geldi.

Üniversitenin kalite çalışmalarının ve kalite kültürünün etkinliğinin arttırılması bakımından hali hazırda yürütülen faaliyetlerin niteliği değerlendirildi. YÖKAK tarafından güncellenen kalite çalışmaları süreci doğrultusunda, Üniversitenin akademik ve idari birim faaliyetleri başta olmak üzere paydaşların beklentilerinin karşılanmasına yönelik faaliyetlere ilişkin süreçlerin yeniden yapılandırılmasına açıklık getirildi. Üniversitenin kalite çalışmalarının geleceğinin planlandığı toplantıda, Liderlik, Yönetim ve Kalite, Eğitim ve Öğretim, Ar-Ge ve Toplumsal Katkı alanlarında gerçekleştirilecek olan faaliyetlere yol haritası hazırlandı. - KİLİS

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Rektör Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 9 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Ateş Kuşları Hüma diziden ayrılıyor mu? Ateş Kuşları Hüma öldü mü, ölecek mi? John Wick 4 nereden izlenir? John Wick 4 hangi platformda var, netflix'de var mı? RANDEVUSUZ PASAPORT BAŞVURUSU YAPILIR MI? Pasaport için randevu almadan gidilir mi? Nüfus Müdürlüğünden randevu almaya gerek var mı? Benzine indirim var mı? 9 Aralık Benzine indirim gelecek mi? Güncel benzin fiyatları ne kadar, kaç TL? BİM aktüel ürünler kataloğu - 9 Aralık indirimleri ve fırsatları: Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? İBB BURS SONUÇLARI SON DURUM || 2023-2024 İBB Genç Üniversiteli bursu açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İBB burs sonucu nereden, nasıl öğrenilir? BENZİN KAÇ TL OLDU (9 ARALIK)? 1 litre benzin kaç lira? Benzine, mazota, motorine indirim geldi mi? The Game Awards 2023 kazananları kim oldu? Yılın en iyi oyunu belli oldu mu? ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLDU? 2024 Asgari Ücret belli oldu mu, ne kadar olacak, saatlik ne kadar? Asgari Ücret günlük net! İşte konuşulan son rakamlar! YUNANİSTAN KAPI VİZESİ NE ZAMAN BAŞLIYOR? Yunan Adaları kapıda vize başladı mı? Yunanistan kapı vizesi kaç günde çıkar? ABD GAZZE KARARI SON DAKİKA! ABD'nin Gazze açıklaması nedir? Gazze ateşkes olacak mı? GEBZE FABRİKA YANGINI SON DAKİKA | Gebze yangın son durum ne, söndürüldü mü? İskoçlar Çetesi çökertildi mi? Kafes-17 operasyonuyla çökertilen İskoçlar Çetesi lideri, elebaşı kim? Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (108. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title