Haber : Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe Açıklaması - Haberler

Haberi Paylaş

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe Açıklaması

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe Açıklaması

Vali Şükrü Kocatepe, Bütün Kurumlarla Muhtarların ve Vatandaşların Hizmetinde Olduklarını Belirterek, Muhtarları Bir Mesai Arkadaşı Olarak Gördüklerini Söyledi.

Vali Şükrü Kocatepe, bütün kurumlarla muhtarların ve vatandaşların hizmetinde olduklarını belirterek, muhtarları bir mesai arkadaşı olarak gördüklerini söyledi.

Kocatepe, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Toplantı Salonu'nda merkez ve merkeze bağlı köylerde bulunan mahalle ve köy muhtarlarıyla mahalle ve köylerin ihtiyaçlarıyla ilgili toplantı yaptı.

Kocatepe, yaptığı konuşmada, şöyle konuştu:

"Siz bizden beklentilerinizi veya iletmeyi düşündüğünüz sorunlarınızı ifade edeceksiniz. Biz de bunlarla ilgili tespitlerimizi yapacağız. Sizlerle bundan sonra bir araya geleceğiz. Kapımız sizlere her zaman açık. Sizin önerilerinizle birlikte çözüm yolları bulabiliriz. Bu toplantıya vesile olduğu için Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum."

Bütün kurumlarla vatandaşların ve muhtarların hizmetinde olduğunu belirten Kocatepe, sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Sizden gelen önerilere her zaman gönlümüz açık. Biz çalışmalarınızda en büyük önder olacak ışık tutacak olan sizlersiniz. Çünkü sizler en ücra köylerde yaşayan hem de şehrimizde yaşayan hemşehrilerimizin temsilcilerisiniz. Biz sizleri mesai arkadaşı olarak görüyoruz. Sizler de orada birer temsilcilerisiniz Aynı sorumluluğu taşıyan kişiler olarak Kahramanmaraş'ın seçilen ve atanan yöneticileri olarak bugün bir araya gelmiş olduk."

Vali Yardımcısı Servet Güngör, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda tek tek söz alan muhtarlar bulundukları mahallelerdeki istek ve temennilerini Vali Kocatepe'ye bildirdiler.

Muhtarların isteklerini tek tek not alan Vali Kocatepe, ihtiyaçların netleşmesi için muhtarların hepsinin söz alarak isteklerini bildirmesini istedi.

- KAHRAMANMARAŞ

AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title