Haber : Kahramanmaraş'ta İl Turizm Konseyi Toplantısı - Haberler

Haberi Paylaş

Kahramanmaraş'ta İl Turizm Konseyi Toplantısı

Kahramanmaraş'ta İl Turizm Konseyi Toplantısı

Kahramanmaraş'ta Turizmin Geliştirilmesi Amacıyla Oluşturulan İl Turizm Konseyi, 2011 Yılının İlk Toplantısını Vali Şükrü Kocatepe Başkanlığında Yaptı.

Kahramanmaraş'ta turizmin geliştirilmesi amacıyla oluşturulan İl Turizm Konseyi, 2011 yılının ilk toplantısını Vali Şükrü Kocatepe başkanlığında yaptı.

Valilikte yapılan toplantıya, Vali Yardımcıları Mustafa Anteplioğlu ve Servet Güngör, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Karaaslan, İl Genel Meclisi Başkanı Ramazan Okumuş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Vali Şükrü Kocatepe, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Kahramanmaraş'ın, zengin kültürü, tarihi eserleri ve doğal güzellikleri ile turizm açısından önemli bir il durumunda olduğunu söyledi.

Bu değerleri tanıtarak turizmi geliştirme şansına sahip olduklarını ifade eden Kocatepe, "Bu amaçla oluşturduğumuz İl Turizm Konseyi'nde belirlenen esaslara göre çalışmalar yürüteceğiz. Konseyin yapacağı çalışmaları değerlendirerek tanıtım konusunda yeni bir rota belirleyeceğiz" dedi.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı yaptığı sunumla kültür, tanıtım ve turizm projelerine ilişkin eylem planları hakkında bilgi verdi.

- KAHRAMANMARAŞ

AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title