Gaziosmanpaşa'da istihdama tam destek sürüyor - Haberler
Haberi Paylaş

Gaziosmanpaşa'da istihdama tam destek sürüyor

İhlas Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:
Gaziosmanpaşa'da istihdama tam destek sürüyor

İş arayan vatandaşlarla işverenler arasında istihdam köprüsü kuran Gaziosmanpaşa Belediyesi, Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesi personel alımı için mülakat gerçekleştirdi.

İş arayan vatandaşlarla işverenler arasında istihdam köprüsü kuran Gaziosmanpaşa Belediyesi, Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesi personel alımı için mülakat gerçekleştirdi. Mülakatların ardından 150 personel, hastanede çeşitli görevlerde istihdam edilecek.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, istihdam buluşmaları kapsamında iş arayan vatandaşları, özel sektör firma temsilcileriyle buluşturmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başakşehir Çam Sakura Şehir Hastanesi personel alımı için Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu'nda toplu mülakat gerçekleştirildi. Aşçı, aşçı yardımcısı, bulaşıkhane personeli, güvenlik personeli, garson, temizlik personeli ve taşıma personeli alımları için gerçekleştirilen mülakatların ardından uygun nitelikleri taşıyan vatandaşların iş başı yapması sağlanacak.

İş başvurusunda bulunan Cihan Fidan, "Garsonluk pozisyonu için başvurumuzu yaptık. Yardımcı oldular, sağ olsunlar. İnşallah hayırlısıysa olsun yani. Bize bu imkanı sağlayan sayın belediye başkanımız olsun, yetkililer olsun hepsinden Allah razı olsun. İşsizlik çok kötü bir şey. İnşallah iş bulamayan vatandaşlarımız varsa gelsinler, buraya başvurularını yapsınlar" dedi.

Mustafa Şimşek ise "Yaklaşık bir aydır iş arıyorum. İlanı belediyenin internet sitesinde gördüm, bir araştırıp başvurmak istedim. Daha sonra kendimi burada buldum. Mülakat şimdilik iyi geçti, tekrardan bir görüşme yapılacak. İnşallah o da iyi geçer. Daha önce de başka bir firma tarafından yine burada başvurular olmuştu, ona da başvuruya gelmiştim. İnsanlara iş olanağı sağlıyorlar, teşekkür ederim" diye konuştu. - İSTANBUL

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Gaziosmanpaşa, Başakşehir, İstihdam, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title