Haberler

Gaziantep'ten Kısa Kısa

Yerel Haberler

AK Parti Gaziantep Milletvekili Sarı'nın oda ziyaretleri Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da altyapı kayıtları sürüyor Türk Telekom'dan "Kurumsal Müşteri Günleri" etkinliği.

- AK Parti Gaziantep Milletvekili Sarı'nın oda ziyaretleri

Gaziantep Büyükşehir Belediye spor'da altyapı kayıtları sürüyor

Türk Telekom'dan "Kurumsal Müşteri Günleri" etkinliği

Sarı ve beraberindeki heyet, NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve Meclis Başkanı Mahmut Şahin'i ziyaret ederek, yönetimi kutladı.

Sivil toplum örgütleriyle el ele vererek Nizip'i daha güzel ve daha yaşanılabilir hale getireceklerini ifade eden Sarı, "Bu çerçevede özellikle borsa üyelerine yansıtılacak hizmetler noktasında bizler Ankara'da yapılacak işlerin takipçisi olacağız" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden NTB Başkanı İbrahim Sarı da ilçe için yapılacak çalışmalarda hep birlikte ortak akılla hareket edeceklerini kaydetti.

Mehmet Sarı ve beraberindekiler daha sonra NTB'ye geçerek Başkan Mehmet Özyurt ve Meclis Başkanı Mustafa Doktoroğlu'nu ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

- Futbol yaz okulu seçmeleri

Gaziantep Büyükşehir Belediye spor'da alt yapı kadrosuna kayıtlar devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 1997–2005 doğumlu futbolcu adaylarının kayıt yaptırabildiği Futbol Yaz Okulu seçmeleri Hasan Doğan Tesisleri'nde sürüyor.

Altyapı sorumlusu İsmet Çetin, gelecek vaad eden gençleri bünyelerinde yetiştirdiklerini ve bir üst guruba verdiklerini bildirdi.

Yetenekli ve kabiliyetli genç oyuncuları yaz döneminde eğitime aldıklarını belirten Çetin, şunları kaydetti:

"Genç oyuncularımızı belirli bir futbol eğitimi verdikten sonra, önce kendi grubundaki takımın kadrosuna alıyoruz. İlerleyen tarihlerde kendini geliştirip güçlendirdiği zaman başta A takım kadrosu olmak üzere bölgemizdeki değişik kulüplere gidebiliyorlar."

Türk futboluna katkı sağlamaya devam edeceklerini vurgulayan Çetin, ailelerin yaz tatilinde çocuklarını spor okullarına yönlendirmelerini tavsiye etti.

Türk Telekom'dan "Kurumsal Müşteri Günleri" etkinliği

Türk Telekom Müşteri Başkanlığı tarafından organize tarafından düzenlenen "Kurumsal Müşteri Günleri" Gaziantep etkinliği gerçekleştirildi.

Türk Telekom Gaziantep İl Müdürü Nurullah Yaşar, etkinlikte, başta e-devlet projeleri olmak üzere alanında örnek, markalaşmış, hayatı kolaylaştıran pek çok projenin iletişim altyapısını Türk Telekom'un sağladığını ve sektörlere çözümler ürettiklerini belirtti.

Çalışmaları hakkında bilgi veren Yaşar, şunları kaydetti:

"Günümüzde ticaretin, pazarlama ve reklam faaliyetlerinin internet ortamına taşınması nedeniyle, kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmeti fiber altyapılar üzerinden yeni teknolojilerle sunabilmek, sanayicilerin ve işletmelerin zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelmelerine olanak tanıyor.Dünyayı 4 kez çevreleyecek uzunluktaki fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor. Türk Telekom, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı doğrultusunda büyük önem taşıyan hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyileştirmek için büyük yatırımlar yaparak, satış kanallarını bu paralelde güçlendiriyor."

Etkinliğe çok sayıda kamu ve özel kurum temsilcisi katıldı. - Gaziantep

Kaynak: AA / Yerel

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Türk Telekom Mehmet Sarı Ak Parti Yerel Haberler

title