Haberi Paylaş

Eskişehir yerel haberleri... Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Açık Hava Sinema Geceleri, Sezonu Sivrihisar'da Kapattı

Yerel Haberler

Eskişehir yerel haberleri... Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin Açık Hava Sinema Geceleri, Sezonu Sivrihisar'da Kapattı

Eskişehir haberi... Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde geleneksel hale getirdiği “Açık Hava Sinema Geceleri”, Sivrihisar ilçesinde yapılan son gösterimle tamamlandı. Vatandaşların büyük ilgisiyle gerçekleşen gösterimlerle, 12 ilçede binlerce vatandaş yaz akşamlarında nostaljik sinema keyfi yaşadı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin ilçelerde geleneksel hale getirdiği "Açık Hava Sinema Geceleri", Sivrihisar ilçesinde yapılan son gösterimle tamamlandı. Vatandaşların büyük ilgisiyle gerçekleşen gösterimlerle, 12 ilçede binlerce vatandaş yaz akşamlarında nostaljik sinema keyfi yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi, gelenekselleştirdiği "Açık Hava Sinema Geceleri" ile sinema salonlarının bulunmadığı 12 kırsal ilçede film gösterimleriile nostaljik yazlık sinema keyfini vatandaşlarla buluşturdu.

"Aykut Enişte 2" filminin ilçe meydanlarında vatandaşlarla buluşturulduğu etkinliğin gösterimi, Eskişehir'in kırsal ilçeleri olan Günyüzü, Mihalıççık, Alpu, İnönü, Seyitgazi, Beylikova, Çifteler, Mahmudiye, Sarıcakaya, Mihalgazi ve Han ilçesinden sonra Sivrihisar'da gerçekleştirildi. Sezonu Sivrihisar'da kapatan etkinlik bu yıl da binlerce izleyici ile buluştu.

Sivrihisar'da ilçe sakinleri hep birlikte sinema keyfi yaşarken, etkinlikte Büyükşehir Belediyesi görevlileri tarafından izleyicilere gazoz ve mısır ücretsiz olarak ikram edildi.

Kaynak: ANKA / Yerel

Sivrihisar Eskişehir Sinema Yerel Haberler

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title