Haber : Eskişehir Büyükşehir Belediyesi: "Mezar Taşları Sayısal Haritalama Çalışması Nedeniyle İşaretlendi" - Haberler

Haberi Paylaş

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi: "Mezar Taşları Sayısal Haritalama Çalışması Nedeniyle İşaretlendi"

 - Güncelleme:
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi: 'Mezar Taşları Sayısal Haritalama Çalışması Nedeniyle İşaretlendi'

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Mezarlığı’ndaki mezar taşlarının ‘bilgilerinin bilgisayar ortamına aktarılması ve sayısal haritalama çalışmaları’ nedeniyle işaretlendiğini açıkladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Mezarlığı'ndaki mezar taşlarının 'bilgilerinin bilgisayar ortamına aktarılması ve sayısal haritalama çalışmaları' nedeniyle işaretlendiğini açıkladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarında Odunpazarı Mezarlığı'ndaki mezar taşlarına yapılan işaretlemelerle ilgili çıkan haber ve paylaşımlara ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada, "Odunpazarı Mezarlığı'nda bulunan mevcut kabirler, bilgilerinin bilgisayar ortamına aktarılması ve sayısal haritalama çalışmaları sebebiyle işaretlendi" denildi. Belediye, bu işaretlerin başka bir amaç ve anlamının olmadığını bildirdi.

ANKA / Yerel

Odunpazarı Eskişehir Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title