Eski Havalar" Türkü Dostlarıyla Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Havalar" Türkü Dostlarıyla Buluştu

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Eski Havalar' Türkü Dostlarıyla Buluştu

Çankaya Belediyesi sanatçılarından Taylan Cansızoğlu ve Yılmaz Şirin’in ‘Eski Havalar’ türkü konseri, Çağdaş Sanatlar Merkezi’ni (ÇSM) dolduran sanatseverlere türkü dolu bir gece yaşattı.

Çankaya Belediyesi sanatçılarından Taylan Cansızoğlu ve Yılmaz Şirin'in 'Eski Havalar' türkü konseri, Çağdaş Sanatlar Merkezi'ni (ÇSM) dolduran sanatseverlere türkü dolu bir gece yaşattı.

Çankaya Belediyesi sanatçılarından Taylan Cansızoğlu ve Yılmaz Şirin'in eski havalardan esinlenerek verdikleri konser, türkü dostlarına güzel bir gece yaşattı. İkiliye bağlamada Mert Kılıç, gitarda Ömer Muhammet, basgitarda Vedat Şanlı ve perküsyonda Cem Taner Kaygusuz'un eşlik ederken konserin sunuculuğunu Ömer Hançeri yaptı. Ezgileri eski havalarla birleştiren sanatçılar, Anadolu'nun çeşitli yörelerinden türküler seslendirdiler.

Çankaya Belediyesi eğitmenleri ve müzisyenlerinin birlikte sahne aldığı konserde, 'Bu dünyanın devranına aldanma gönül aldanma', 'Şu kanlı zalimin ettiği işler', 'Yaş destanı' gibi türküleri seslendiren sanatçılara izleyiciler de eşlik ettiler. - ANKARA

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Çankaya Belediyesi, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title