Eğitime Hayırsever Desteği - Haberler
Haberi Paylaş

Eğitime Hayırsever Desteği

AA - Yerel
Eğitime Hayırsever Desteği

Boydak Holding tarafından Melikşah Üniversitesi Yerleşkesinde yaptırılacak 40 derslikli yüksekokul binasının temeli atıldı.

Boydak Holding tarafından Melikşah Üniversitesi Yerleşkesinde yaptırılacak 40 derslikli yüksekokul binasının temeli atıldı.

Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak tarafından Hacı-Şennur Boydak adı ile yaptırılacak Yabancı Diller Yüksekokulu binası için üniversite yerleşkesinde temel atma töreni düzenlendi.

Boydak, törende yaptığı konuşmada, binayı yeni eğitim ve öğretim yılının başına kadar yetiştireceklerini söyledi.

Yabancı dil öğrenmenin büyük önemli olduğunu vurgulayan Boydak, şunları kaydetti:

"Böyle bir günde burada bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Aslında yabancı dil bilmemek çok büyük bir eksiklik. Günümüzde gençlerimizin en az iki yabancı dil bilmesi lazım. Gençlerimizin yabancı dillerini daha güzel bir ortamda öğrenmesi adına bizim bu fakülteye ihtiyacımız vardı. İnşallah burası bu eksiği kapatacak."

Temel atma törenine Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak, Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurettin Okandan, İpek Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasyüncü ve çok sayıda davetli katıldı.

Yeni eğitim-öğretim dönemine bitirilmesi planlanan Yüksekokul binası bin 600 metre kare alan üzerine inşa edilecek. - KAYSERİ

AA / Yerel

Melikşah Üniversitesi, Kayseri Sanayi Odası, Boydak Holding, Hacı Boydak, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title