Haberi Paylaş

Darıca'dan Erdoğan'a Tam Destek

Darıca'dan Erdoğan'a Tam Destek

Yerel Haberler

Darıca'da, Erdoğan'a destek verenler bayramın 3. günü kalabalık bir grupla İstasyon Caddesinde esnaf ziyareti yaparak 10 Ağustos seçimleri için destek istediler.

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek veren AK Partililer bayramın üçüncü günü kalabalık bir grupla İstasyon Caddesi'nde esnaf ziyareti yaparak 10 Ağustos seçimleri için destek istediler.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gençlik Kolları Başkanı Cüneyt Şentürk ve partililerin katıldığı etkinlikte hem vatandaşların bayramını tebrik edip hem de Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istediler.

Halkın Başbakan Erdoğan'a olan sevgisinden son derece memnun olan Başkan Karabacak 10 Ağustos'ta yapılacak olan seçimlere Darıca'nın hazır olduğunu ifade ederek, "Ülkemize büyük hizmetler sunan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan 10 Ağustos'ta halkımızın da teveccühüyle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olarak ülkemize hizmete devam edecektir. Bizlerde bu noktada kendisine destek vererek en güçlü şekliyle seçilmesi adına çalışıyoruz. İnanıyoruz ki, yerel seçimlerde partimize büyük destek veren halkımızın desteği artarak devam edecektir" dedi.

Darıca olarak bütün teşkilatların seçime hazırlandığını ifade eden İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ise yerel seçimlerde elde ettikleri başarının kendilerini daha büyük hedeflere yönelttiğini ifade ederek, "Darıca ilçesi olarak 10 Ağustos ta yapılacak olan seçimlerde hedefimizi yüzde 65 olarak belirledik. İnanıyoruz ki halkımız bir kez daha demokrasiye sahip çıkacak ve Başbakanımıza yakışır bir oy oranıyla kendisini ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı olarak Çankaya'ya gönderecektir. İlçemizde yaptığımız çalışmalarda bunu rahatlıkla görebiliyoruz" diye konuştu. - KOCAELİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Recep Tayyip Erdoğan Şükrü Karabacak Darıca Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title