Çankaya'da Oyun Evi'nde Çocuklara Tiyatro Şöleni - Haberler
Haberi Paylaş

Çankaya'da Oyun Evi'nde Çocuklara Tiyatro Şöleni

ANKA - Yerel
 - Güncelleme:
Çankaya'da Oyun Evi'nde Çocuklara Tiyatro Şöleni

Çankaya Belediyesi Sokullu Oyun Evi’ne gelen çocuklar tiyatro oyunuyla keyifli bir gün geçirdi. Çankaya Evleri’nde beceri kurslarına katılan ve bu süreçte Oyun Evleri’nde eğitim alan çocuklar çeşitli aktivitelere katılıyor. Sokullu bölgesinde Çankaya Evi’ne ya da Bahar Evi’ne gelen ebeveynlerin 3-6 yaş arası çocukları Şamata Çocuk Tiyatrosu’nun hazırladığı Nasreddin Hocanın Eşeği adlı oyunla güzel bir gün geçirdi.

Çankaya Belediyesi Sokullu Oyun Evi'ne gelen çocuklar tiyatro oyunuyla keyifli bir gün geçirdi. Çankaya Evleri'nde beceri kurslarına katılan ve bu süreçte Oyun Evleri'nde eğitim alan çocuklar çeşitli aktivitelere katılıyor. Sokullu bölgesinde Çankaya Evi'ne ya da Bahar Evi'ne gelen ebeveynlerin 3-6 yaş arası çocukları Şamata Çocuk Tiyatrosu'nun hazırladığı Nasreddin Hocanın Eşeği adlı oyunla güzel bir gün geçirdi.

Sokullu Oyun Evi'nin yanı sıra Cebeci ve Bayraktar bölgesinde de faaliyet gösteren Oyun Evlerinde çocuklar kendi yaşıtlarıyla çeşitli aktivitelere katılarak anneleri kurstayken zaman geçiriyor.

Mizah anlayışı ile 7'den 70'e tüm kesimin sevdiği Nasreddin Hocanın maceralarının sahnelendiği tiyatro oyununu çocuklar keyifle izledi.

ANKA / Yerel

Çankaya Belediyesi Çankaya Tiyatro oyunlar Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title