Haber : Kayseri Büyükşehir'den Kutlu Doğum'a Özel Program - Haberler

Haberi Paylaş

Kayseri Büyükşehir'den Kutlu Doğum'a Özel Program

 - Güncelleme:
Kayseri Büyükşehir'den Kutlu Doğum'a Özel Program

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kutlu Doğum Haftasına özel bir program gerçekleştirecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kutlu Doğum Haftası'na özel bir program gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'nde yarın yapılacak olan programda, ilahiler, naatlar ve sergi yer alacak.

Büyükşehir Belediyesi Eğitim Faaliyetleri (BEF) bünyesindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (KAYMEK) tarafından düzenlenen Kutlu Doğum Haftası'na özel program yarın saat 18.30'da başlayacak. Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi yanındaki Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 'Gül Sevdasına' adlı programda öncelikle sergi açılışı yapılacak ve kokteyl verilecek.

'Gül Sevdasına' programı saat 19.30'da Denizhan Burhan'ın naatları ile devam edecek. İlahileriyle Muhammed Elma'nın da katılacağı programda Neveser Tasavvuf Topluluğu da yer alacak. - KAYSERİ

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kayseri Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title