Haber : Burhaniye'de Motosiklet Sürücüleri Şikayetçi - Haberler

Haberi Paylaş

Burhaniye'de Motosiklet Sürücüleri Şikayetçi

Burhaniye'de Motosiklet Sürücüleri Şikayetçi

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, sınava giren motosiklet sürücüleri imtihan pistinden şikayetçi. Eskiden Endüstri Meslek Lisesi Bahçesinde yapılan motosiklet sınavları için hazırlanan toprak pist şikayetlere neden oldu.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, sınava giren motosiklet sürücüleri imtihan pistinden şikayetçi. Eskiden Endüstri Meslek Lisesi Bahçesinde yapılan motosiklet sınavları için hazırlanan toprak pist şikayetlere neden oldu.

Okul bahçesinin yan tarafından yapılan imtihan pistinin düzgün olmadığı için sürücülerin düşmesine neden olduğunu anlatan sürücü kursu eğitmenlerinden Kurtuluş Barışçıoğlu, yeni pistin şikayet konusu olduğunu söyledi. Haftanın Pazar günleri yapılan sürücü sınavları komisyonda görev alan öğretmenler gözetiminde yapılırken, motosiklet sürücüleri için hazırlanan yeni pist de şikayet konusu olurken, düzeltilmesi istendi. - BALIKESİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Endüstri Meslek Lisesi Balıkesir Burhaniye Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title