Haberi Paylaş
Bilecik yerel haberleri: Bilecik ve ilçelerindeki yaya geçitleri yenileniyor

Bilecik yerel haberleri: Bilecik ve ilçelerindeki yaya geçitleri yenileniyor

Yerel Haberler

Edinilen Bilecik gelişmesine göre Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya, yaya geçit çizgilerinde başlatılan yenileme çalışmalarına değinerek, sürücüleri kurallara uymaya davet etti.

Bilecik Valisi Kemal Kızılkaya, yaya geçit çizgilerinde başlatılan yenileme çalışmalarına değinerek, sürücüleri kurallara uymaya davet etti.

Bilecik Merkez ve ilçelerdeki yaya geçit çizgilerinde yenileme çalışmaları başlatıldı. Trafikte yaya güvenliğine dikkat çekmek için yapılan ve belirginliğini kaybeden yaya çizgilerinin yenilendiğini söyleyen Vali Kızılkaya, sürücülere kurallara uymaları konusunda uyardı.

Sosyal trafik ve yaya güvenliği için sürücüleri kurallara uymaya davet eden Vali Kızılkaya, "Trafikte kırmızı çizgimiz önce yaya güvenliği. Zaman içerisinde belirginliğini kaybeden ve silikleşen yaya geçidi çizgilerini yenilemek için Bilecik Merkez ve ilçelerinde seferberlik başlattık. Tüm sürücülerimizi trafik güvenliği için kurallara uymaya davet ediyoruz" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bilecik Merkez Bilecik Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title