Asfalt Çalışmalarını Yerinde İncelediler - Haberler
Haberi Paylaş

Asfalt Çalışmalarını Yerinde İncelediler

İhlas Haber Ajansı - Yerel
Asfalt Çalışmalarını Yerinde İncelediler

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesiyle birlikte Erzincan’a gelen AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle,Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, AK Parti İl Başkan Vekili Zafer Güler, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ve çok sayıda partili tarafından Erzincan Havaalanında karşılandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesiyle birlikte Erzincan'a gelen AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle,Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, AK Parti İl Başkan Vekili Zafer Güler, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Tuna Güneş ve çok sayıda partili tarafından Erzincan Havaalanında karşılandı.Erzincan Belediyesinin yürüttüğü çalışmaları inceleyerek yetkililerden bilgi alan Milletvekili Karakelle " Belediye Başkanımızın gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceliyoruz Başkanımızın yerel seçimlerden hedefinde olan asfalt çalışmalarında büyük ilerleme kaydedilmiş durumda. Başkanımızın bu yılki hedefi 100 km asfalt kaplama dar sokaklarda ise 30 km parke kaplama yapılacak. Önümüzdeki yıl şehrimizde asfaltsız yol kalmayacak. Bunun yanında yaklaşık 10 km otomatik sulama sistemi yapılıyor. Belediyecilik AK Partinin işidir. Gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Cemalettin Başsoy ve çalışma arkadaşlarına tüm hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum" dedi.Ardından Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma hastanesini ziyaret eden Milletvekili Karakelle ve Başkan Başsoy, hastaları tek tek dolaşarak geçmiş olsun dileklerini sundular. - ERZİNCAN

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cemalettin Başsoy Erzincan Ak Parti Türkiye Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title