Haberi Paylaş

Antalya haberi: Antalya Büyükşehir'den Alanya Oba Mahallesi'ne Bin 200 Metrelik Kanalizasyon

Yerel Haberler

Antalya haberi: Antalya Büyükşehir'den Alanya Oba Mahallesi'ne Bin 200 Metrelik Kanalizasyon

Antalya haberler... Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Oba Mahallesi’ndeki bin 200 metrelik kanalizasyon çalışmasını eylül ayı sonuna kadar bitirmeyi planlıyor. Oba Mahalle Muhtarı Şeref Gürkan, “Yeni yapılaşan bölgelerin kanalizasyonu yoktu. Herkes bu zamanda fosseptik çektiriyordu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT ekiplerimize mahallem adına teşekkür ederim” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya'nın Oba Mahallesi'ndeki bin 200 metrelik kanalizasyon çalışmasını eylül ayı sonuna kadar bitirmeyi planlıyor. Oba Mahalle Muhtarı Şeref Gürkan, "Yeni yapılaşan bölgelerin kanalizasyonu yoktu. Herkes bu zamanda fosseptik çektiriyordu. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT ekiplerimize mahallem adına teşekkür ederim" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT Genel Müdürlüğü tarafından Alanya'nın Oba Mahallesi'nde yapılan bin 200 metrelik kanalizasyon çalışmasının büyük bölümü tamamlandı. Eylül ayı sonuna kadar bitmesi planlanan çalışmaya ilişkin Muhtar Şeref Gürkan şöyle dedi:

"Burası hızla büyüyen, yeni binaların hızla çoğaldığı bir mahalle. Yeni yapılaşan bölgelerin kanalizasyonu yoktu. Herkes bu zamanda fosseptik çektiriyordu. Bundan kurtulmak için Muhittin Başkanımızdan kanalizasyon istedik. Yatırımı yaptılar ve çalışmalara başladılar. Çok zor, taşlık bir arazi. Daha önce de projede olan bir yerdi ama yapılmamıştı. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve ASAT ekiplerimize mahallem adına teşekkür ederim."

Kaynak: ANKA / Yerel

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Eylül Oba Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.
title