Haberler

Ankara haberleri... Gölbaşı Belediyesi'nden Kaymakam Bilgihan onuruna veda yemeği

Abone Ol

Ankara haberi: Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Kaymakamlığı iş birliği ile yaklaşık 5 yıldır ilçede kaymakamlık yapan Tülay Baydar Bilgihan onuruna veda yemeği düzenledi.

Gölbaşı Belediyesi, Gölbaşı Kaymakamlığı iş birliği ile yaklaşık 5 yıldır ilçede kaymakamlık yapan Tülay Baydar Bilgihan onuruna veda yemeği düzenledi.

5 yıldır Gölbaşı'nda görev yapan Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan görev süresinin dolması nedeniyle İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. İller İdaresi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilen Bilgihan onuruna Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediyesi ortaklığında veda yemeği düzenlendi. Yemeğe, Tülay Baydar Bilgihan ve Ramazan Şimşek'in yanı sıra Cumhuriyet savcıları ve hakimler, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Önder Irkılata, İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Doğan, Ufuk Üniversitesi Rektörü, Atılım Üniversitesi Rektörü, siyasi parti ilçe başkanları, banka müdürleri, şehit yakınları ve gaziler, mahalle muhtarları, özel işletme sahipleri, gazeteciler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in yaptığı konuşmada, Bilgihan'a çok şey borcu olduğunu belirterek, "7 Eylül 2017 tarihinde kaymakamımız Tülay Hanım göreve başladı. Kendisinde bir anne ruhu, bir hanımefendi ruhu vardı. En önemlisi bir devlet adabı vardı. Gölbaşı gerçekten kaymakamımızla yavaş yavaş yükselmeye başladı. Pandemi dönemi yaşadık, gece saat 2 buçukta öğrencilerimizi karşıladık. Çamur demedi, toz demedi, gecesini gündüzüne kattı. Ben Gölbaşı Belediye Başkanı olarak sizden Allah razı olsun diyorum. İyi ki bizimlesiniz" ifadelerini kullandı.

Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan'ın yaptığı veda konuşmasında ise, Gölbaşı'nın kendisi için önemli bir yer olduğunu vurgu yaparak, "Hiçbir görev yerinde 5 yıl kalmamıştım. Gölbaşı'nda rekor kırmış olduk. Görevlerimizi yaparken her alanda çalışanlarla muazzam bir sinerji yakaladık. Bir ilçeyi ilçe yapan sadece bizler değiliz. Her bir siyasi partinin ilçe başkanları, eski yeni belediye başkanlarımızla hep birlikte el birliğiyle çalıştık. Yakın çalışma arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum. Biz görevi taşrada yaparız. Bu bir idealdir. Devletin birliği ve beraberliği için, Gölbaşı için söyleyeceğim iki şey var; sıkılmanız mümkün değil, muhteşem bir ilçe, ikincisi de bu muhteşemliği dışarda da anlatma yükümlülüğümüz var. Bayrağın dalgalandığı her yerde görev yapma şiarıyla çalışıyoruz. Gölbaşı için yapılacak bir şey, çalınacak bir kapı varsa ben oradayım, bunu belirtmek istedim" diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Kaymakam Tülay Baydar Bilgihan'a, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek günün anısına plaket takdim etti. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Gölbaşı Belediyesi Tülay Baydar Hisarcık Gölbaşı Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title