Haberi Paylaş
Akdeniz Bölgesi 08.05.2010

Akdeniz Bölgesi 08.05.2010

Yerel Haberler

HATAY ATAYURT KILIç: DENETİMLERDEN KİMSE RAHATSIZ OLMASIN Hatay Emniyet Müdürlüğü şehir meydanına trafik standı açtı ÖZYURT: BİR BU EKSİKTİ! çöp konteynırlarının kapaklarını konteynırdan ayırarak çalan hırsızlar, vatandaşların tepkisini çekiyor.

HATAY

ATAYURT KILIç: DENETİMLERDEN KİMSE RAHATSIZ OLMASIN

Hatay Emniyet Müdürlüğü şehir meydanına trafik standı açtı

ÖZYURT: BİR BU EKSİKTİ!

çöp konteynırlarının kapaklarını konteynırdan ayırarak çalan hırsızlar, vatandaşların tepkisini çekiyor. Kapakların çalınmasıyla birlikte üstü açık kalan konteynırlardan çevreye pis koku yayıldığını söyleyen vatandaşlar bu soruna çare istedi.

YORUM: VALİ LEKESİZ; HATAY’IN GüZELLİĞİNİ DIŞ DüNYA İLE PAYLAŞACAĞIZ

Hatay Günleri istişare toplantı yapıldı. ATSO; ATB, HASİAD ve MKü her türlü desteği vereceklerini beyan ettiler.

KENT: SON SÖZ MİLLETİN

Anayasa değişiklik paketi üzerine konuşan Adalet Bakanı Sadullah Ergin, TBMM’de kabul edilen değişlikler öncesinde yaptığı açıklamada Anayasa değişikliğine ilişkin ilave yasalarında gündeme gelebileceğini ifade etti.

OSMANİYE

KINIK: OKü BAHAR ŞENLİKLERİ CECELİ KONSERİ İLE SONA ERDİ

Osmaniye Korkut Ata üniversitesi (OKü) 2. Bahar ve Spor Şenlikleri sona erdi. ‘Unutamam’ ve ardından ‘Limon çiçekleri’ şarkısıyla gönüllere taht kuran Mustafa Ceceli, söylediği şarkılarıyla hayranlarını coşturdu.

HASRET: SELİMİYE MAHALLESİNDE PARK HEYECANI

Selimiye Park ve Muhtarlık Bürosu yapımı için mahalleyi ziyaret eden İnşaat Mühendisi Belediye Başkanı Kadir Kara eline malayı alarak ilk briketi inşaata yerleştirdi. Kara, “Osmaniyeli hemşerilerimize verdiğimiz sözlerden bir tanesi de her mahalleye park yapımıydı.” Dedi.

YURT: GENç OGİAD üYELERİ VALİ CERRAH’I ZİYARET ETTİ

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) Komisyonlarından Genç OGİAD Başkanı Ahmet Taşkaya ve Komisyon üyeleri Vali Celalettin Cerrah’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sonunda Genç OGİAD Başkanı Ahmet Taşkaya, Vali Cerrah’a üzerinde Türk Bayrağı olan bir hediye takdim etti.

MEDYA: MİMAR AKTüRK’TEN ÖNDERSPOR’A PRİM SÖZü

CHP Osmaniye İl ve Merkez İlçe Yöneticileriyle birlikte 1. Amatör Küme Şampiyonu Önderspor’u ziyaret eden Mimar Haydar Aktürk, takıma prim sözü verdi. Mimar Haydar Aktürk sporculara başarı dileyerek baklava ikram etti.

AKDENİZ: 10 BİN DÖNüM EKİLİ ALAN ZARAR GÖRDü

Osmaniye’nin Kadirli İlçesinde etkili olan dolu, 10 bin dönüm ekili araziye zarar verdi. İlçe Kaymakamı Rauf Ulusoy, zarar tespit çalışmalarının sürdüğünü, raporun en kısa sürede hazırlanarak Ankara’ya gönderileceğini söyledi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Yerel

Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title