AK Parti Mkyk Üyesi Yazıcı Açıklaması - Haberler
Haberi Paylaş

AK Parti Mkyk Üyesi Yazıcı Açıklaması

AA - Yerel
AK Parti Mkyk Üyesi Yazıcı Açıklaması

AK Parti MKYK üyesi Hayati Yazıcı, "Bir ülkede turizm tesisine ihtiyaç varsa gelişme, kalkınma var, refah seviyesinde değişim var demektir" dedi.

AK Parti MKYK üyesi Hayati Yazıcı, "Bir ülkede turizm tesisine ihtiyaç varsa gelişme, kalkınma var, refah seviyesinde değişim var demektir" dedi.

Rize'nin Çayeli ilçesinde partililer ile bir araya gelen Yazıcı, belediye başkanı Atilla Esmen ile makamında görüştü, vatandaşlarla sohbet etti.

Esnaf ziyaretinin ardından Engindere Mahallesi'nde bir otelin açılışına katılan Yazıcı, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin turizmde önemli mesafeler katettiğini vurguladı.

Yazıcı, "Türkiye gelişimiyle birlikte yeni turizm tesislerine ihtiyaç duyuyor. Bir ülkede turizm tesisine ihtiyaç varsa gelişme, kalkınma var, refah seviyesinde değişim var demektir. Ülkede turizm tesislerinde konaklayacak, seyahat imkanı bulacak insan kesimi var demektir" dedi.

Türk inşaat sektörünün dünyada önemli bir yere geldiğini vurgulayan Yazıcı, "Türk yükleniciler Çin'den sonra ikinci sıradadır. Hizmet sektörü bakımından da Türkiye'deki hizmet kalitesi bir numara. Bu insanları cezbediyor" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Yazıcı, AK Parti Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak ve işletme sahibi Abdullah Temizel'in katılımıyla tesisin temelini attı.

AA / Yerel

Ak Parti, Türkiye, Çayeli, Yerel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title