Haberi Paylaş

Ahlat'ta bedava karpuz izdihamı

Ahlat'ta bedava karpuz izdihamı Hayırsever bir çiftçi tarafından bedava dağıtılan karpuzdan almak isteyenler izdihama neden olduBİTLİS Bitlis'in Ahlat ilçesinde hayırsever çiftçi tarafından dağıtılan bedava karpuzlar izdihama neden oldu.

Ahlat'ta bedava karpuz izdihamı

Hayırsever bir çiftçi tarafından bedava dağıtılan karpuzdan almak isteyenler izdihama neden oldu

BİTLİS Bitlis'in Ahlat ilçesinde hayırsever çiftçi tarafından dağıtılan bedava karpuzlar izdihama neden oldu.

Ahlat ilçesinde ve Adana'da çiftçilik yapan Mesut Subaşı, Adana'da hasat ettiği karpuzların bir kısmını hemşehrilerine bedava dağıtılmak üzere Ahlat'a gönderdi. Bir tır olarak gönderilen 30 ton karpuz, ilçenin Selçuklu Çarşısı meydanında Cuma namazı sonrası vatandaşlara dağıtıldı. Bedava karpuz dağıtılan tırın etrafını çeviren vatandaşlar, karpuz almak için birbirleriyle yarıştı. Yoğunluk nedeniyle zaman zaman trafikte aksamalar olurken, bir tır dolusu karpuz bir saat içerisinde ilçe halkına dağıtıldı.

İhlas Haber Ajansı / Özkan Olcay - Yerel

Yerel Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title