Haberi Paylaş

Ağrı'da Kurtuluş Şöleni

Ağrı'da Kurtuluş Şöleni

Yerel Haberler

Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü.

Ağrı'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen 2. Geleneksel Kurtuluş Şöleni etkinlikleri kapsamında, türkücü İzzet Yıldızhan ile Seher Dilovan, Ağrı halkına konser verdi.

Ağrı Belediye Başkanlığı'nın düzenlediği etkinlik kapsamında Lütfi Yiğenoğlu stadyumunda verilen konseri dinleyen vatandaşlar doyasıya eğlendi.

İzzet Yıldızhan'dan sonra sahneye çıkan Seher Dilovan da bu sahnenin kimseye ait olmadığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"İzzet Yıldızhan çok büyük bir saygısızlık yaptı bana, sahneden inmedi. Kendisini buradan kınıyorum. Sizin aracılığınızla duysun ve ayrıca kendisine de bildireceğim bunu. Bana saygısızlık yaptı. Çünkü inmesi gereken saatte inmedi. Burası kimsenin babasının sahnesi değildir. Bunu söylemek zorundaydım. Ne hakkı var buna?"

- AĞRI

Kaynak: AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title