Haberler

ABD'li Televizyon Yapımcısından Sabancı Müzesi'ne Ziyaret

Abone Ol

ABD'li Ünlü Televizyon Yapımcısı, Spiker ve Yazar Martha Stewart, Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi'ni Ziyaret Etti

ABD'li ünlü televizyon yapımcısı, spiker ve yazar Martha Stewart, Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi'ni ziyaret etti.

Yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığının girişimleriyle Türkiye ile ilgili bir program hazırlamak amacıyla Türkiye'de bulunan Stewart, Sakıp Sabancı Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'yla birlikte, müzedeki 'Efsane İstanbul: Bizantion'dan İstanbul'a Bir Başkentin 8.000 Yılı' başlıklı sergiyi gezdi.

'Yaşam stili kraliçesi' olarak tanınan Stewart, dünyanın en güçlü kadınları arasında sayılıyor. Avustralya, Kanada, Japonya, Singapur, Dubai, Belçika, Yeni Zelanda gibi pek çok ülkede de gösterilen şovu, kadın ağırlıklı 33 milyonluk izleyici kitlesine sahip olan Stewart'ın 'Martha Stewart Living Omnimedia' adlı basın-yayın, dağıtım ve pazarlama ağı da bulunuyor.

(SOY-NER-ERD) - İSTANBUL

Kaynak: AA / Yerel

Haberler

Bakmadan Geçme

Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 6-7 Aralık Benzine ve Motorine İndirim veya Zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi!
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title