Yerel Seçimlere Doğru

Yerel Seçimlere Doğru
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.

MHP Sapanca Belediye Başkan adayı Oya Arapoğlu, Kaymakam Gökhan Azcan'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Arapoğlu, seçim beyannamesini ilçenin sorunları ve ihtiyaçlarını tespit ederek hazırladıklarını söyledi.

İlçeyi ekonomik, sosyal ve kültürel alanda yeni bir vizyona taşımayı hedeflediklerini bildiren Arapoğlu, kısa, orta ve uzun vadede gerçekleştirecekleri yatırımlarla, her bölgeye eşit hizmet götürmeyi amaçladıklarını vurguladı.

"İlçemize turizmde sürdürülebilir politikalar kapsamında yeni tesisler kazandıracağız" diyen Arapoğlu, "Kongre, sağlık ve doğa turizmini geliştireceğiz. Okullarımıza ve eğitim öğretime destek vereceğiz. İlçemizde öğretmenevi kurulması için üzerimize düşen katkıyı sağlayacağız. Yerel yönetim olarak öğrenci ve öğretmenlerimizin mutlu ve kaliteli yaşayabilmeleri için gereken tedbirleri alacağız" ifadesini kullandı.

Arapoğlu, daha sonra Çanakkale ve İstiklal Savaşları Şehit ve Gazi Yakınları Derneğini, Sapanca Gençlikspor ve Akademispor'u ziyaret etti. - Sakarya

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title