Yerel Seçimlere Doğru

Yerel Seçimlere Doğru
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

MHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete'nin seçim irtibat bürosu düzenlenen törenle açıldı.

MHP Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete'nin seçim irtibat bürosu düzenlenen törenle açıldı.

İl Başkanı Mete Eke, açılışta yaptığı konuşmada, 30 Mart'taki yerel seçimlerin Türkiye ve gelecek için büyük önem taşıdığını belirterek, partilerine ciddi katılımlar olduğunu belirtti.

MHP'nin ülkenin geleceği olduğunu belirten Eke, şunları kaydetti:

"45 yıldır bu ülkenin teminatı olduğumuzu söylüyoruz. Bu uğurda nice bedeller ödedik, toprağa düştük, darağaçlarına çıktık, zindanlarda çileler çektik. Var oluş sebebi vatanın bölünmemesi, ezanın dinmemesi, bayrağın inmemesi olan partimizin iktidara gelmesi lazım. Bu anlamda bütün Kayseri'deki hemşerilerimizi ve davamıza vakti ile hizmet etmiş ama bir takım sebeplerden dolayı kırılmış, küsmüş, kenara çekilmiş büyüklerimizi ve arkadaşlarımızı ülkedeki konjektörün geldiği noktadan ders çıkartıp yuvalarına, vatan için, Allah için, bayrak için yeniden Milliyetçi Hareket Partisinin saflarına katılmaya ve bu uğurda çalışmaya davet ediyorum."

Kamil Karamete ise Melikgazi ilçesinde iki grup insan yaşadığını, bu gruplardan birisinin üreten, çalışan insanlar, diğer grubun ise rantçılar grubu olduğunu belirterek, "Bizim rakibimiz siyasi parti değil, Büyükşehir ve Melikgazi Belediye Partisidir. Belediye tüm kaynaklarını kullanarak yemekler ve davetler düzenliyor. Ancak bu tür uygulamalarda milletin gönlü ve vicdanı unutuluyor" ifadelerini kullandı.

MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy da Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin gittiği programlara çevik kuvvetler, ambulanslar ile gittiğini belirterek, devletin tüm imkanlarını sonuna kadar kullandığını öne sürdü.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi. - Kayseri

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title