Yenişehir'deki Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 10 Kişi Yaralandı

Yenişehir'deki Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 10 Kişi Yaralandı

Bursa'nın Yenişehir İlçesindeki Yaş Sebze ve Meyve Halinde Alacak Verecek Meselesinden İki Grup Arasında Çıkan Silahlı ve Sopalı Kavgada İlk Belirlemelere Göre, 1 Kişi Hayatını Kaybederken 10 Kişi Yaralandı.

Yenişehir'deki Silahlı Kavgada 1 Kişi Öldü, 10 Kişi Yaralandı

Bursa'nın Yenişehir ilçesindeki yaş sebze ve meyve halinde alacak verecek meselesinden iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada ilk belirlemelere göre, 1 kişi hayatını kaybederken 10 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde Yenişehir Belediyesi Yaş Sebze ve Meyve Hali'nde iki grup arasında alacak - verecek meselesinden çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Silahların da karıştığı kavgada kimliği henüz belirlenemeyen bir kadın tabancayla vurularak öldürülürken 10 kişi yaralandı. İznik, İnegöl ve Yenişehir'deki 112 acil servis ambulansları yaralıları Yenişehir ilçe, Bursa Devlet ve Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatılırken Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden çevik kuvvet, olay yeri inceleme ve asayiş ekipleri ile ilçeye gitti. Yenişehir Kaymakamı Yücel Yavuz, gerginliğin ardından Bursa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekiplerinin de ilçeye geldiğini söyledi. Kaymakam Yavuz, olaylara zamanında müdahele ile yatıştırıldığını söyledi.

Kaynak: CHA