Yeniay Haberleri

Yeniay haber, Yeniay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeniay: Dha Yurt Bülteni-9Yeniay 7.3.2017
Yeniay 7.3.2017
Dha Yurt - Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı'na Fetö'den Gözaltı
Samsun merkezli Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Gaziantep, Muğla, Kocaeli. Sinop ve Trabzon illerinde yapılan operasyonda 'Anayasal düzeni ortadan kaldırlaya teşebbüs', 'TBMM'yi ortadan kaldırmaya veya görevini yapmasını engellemeye teşebbüs', 'Hükümete karşı suçlar' ve 'FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyesi' oldukları iddia edilen ve halen görevde olan Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Kıdemli Albay Murat Özer, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı Hava Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Hakan Küçükberber, Kıdemli Yüzbaşı Mert Küçük, Yüzbaşı Ferit Ahmet Orbeyi, Yüzbaşı Hasan Baş, Kıdemli Üsteğmen Ömer Koç, Üsteğmen Kadir Emrah Çıkrıkçı, Üsteğmen Hakkı Bircan, Üsteğmen Orhan Uyaroğlu, Kıdemli Üsteğmen Ömer Binici, Üsteğmen Gazi Atalay, Teğmen Murat Tuğrul Tekin, Astsubay Kıdemli Başçavuş Hasan Hüseyin Yılmaz, Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Yolcu, Astsubay Üstçavuş Murat Deniz, Astsubay Çavuş Mesut Yeniay, Astsubay Kıdemli Üstçavuş Tayfun Yılmaz, Astsubay Çavuş Furkan Kara, Astsubay Çavuş Mehmet Çaycı, Astsubay Çavuş Mustafa Kesenek, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı'nda işçi olarak çalışan Ertan Saraç ile 1 emekli astsubay gözaltına alındı.
Yeniay 12.1.2017
Regresyonla 30 kilo verdi
YİYECEKLERE YÜKLEDİĞİNİZ ENERJİYİ DEĞİŞTİRİN Regresyon konuyu belirli bir noktada şifalandırabilir, bunun ardından sorununuz ne ise bu alanda sizin de bu dünyanın gerçeklerine göre adım atmanız gerekecek elbette ki. Suyu içerken olumlamaları "yaşayan enerji olduğu için" suya kodlayıp içmek, aslında makarnayı "kalorili" olarak kodlamadan kabul enerjisine geçerek yemek, "şifalı" olduğuna inanarak yiyecekleri tüketmek, bazı içecekleri Dolunay veya Yeniay ışığı altında iksirlemek ve bu şekilde farklı enerji ile içmek vücudunuza girenleri değiştirir sizi de dönüştürür.
Yeniay: Kazdağları Buz TuttuYeniay 28.12.2016
Yeniay 4.11.2016
Sermaye Piyasaları Kongresi
24 Gayrimenkul Portföy Yönetim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ise özellikle Arap sermayesinin gidecek güvenli liman aradığını ifade ederek, "Türkiye, bu ülkeler açısından gidecekleri yerlerin başında geliyor.
Şu an buradasınız: Yeniay Haberleri | Yeniay Haber - Haberler - Sayfa 6 - Yeniay haberleri, son dakika yeniay haber ve gelişmeleri burada. Seyhan'da Ramazan Etkinlikleri Başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:28:21. #1.14#
title