Yeniay Haberleri

Yeniay haber, Yeniay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeniay 9.8.2018
Yılın En Etkileyici Meteor Yağmuruna Sayılı Günler Kaldı
ÇIPLAK GÖZLE İZLENEBİLECEK TUG'dan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verdi: "Göktaşı yağmuru 12- 13 Ağustos'ta gece yarısından sonra maksimuma ulaşacaktır. Şehir ışıklarından uzak bir yerde gece boyunca saatte 60 kadar meteor görmek mümkün. Perseid meteor yağmuruyla ilişkili tüm meteorlar Perseus (Kahraman) takım yıldızından geliyormuş gibi görünecektir. Bu yüzden özellikle Perseus takım yıldızının gece boyunca yükselmesini beklemek gerekecektir. Perseus takım yıldızı, ülkemizdeki gözlemciler için gece yarısı civarında kuzeydoğudan yükselecek, bu sırada Ay da yeniay konumunda olacak.
Yeniay 29.7.2018
Karayollarında Durum
Trabzon-Rize yolunun 37. kilometresinde (Sürmene Yeniay mevkisi) yaya üst geçidi yapım çalışması nedeniyle ulaşım her iki yönde tek şeritten kontrollü sağlanıyor.
Yeniay 27.6.2018
İmar Barışı Tüm Yönleriyle Masaya Yatırıldı
GYODER Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gürsel Öngören'in moderatörlüğünde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürü Dr. Av. Veli Böke, KTÜ Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bayram Uzun, İTO Mimarlık ve Mühendislik Meslek Komitesi Üyesi Murat Özdemir ve GYODER İcra Kurulu Üyesi Aziz Yeniay'ın konuşmacı olarak katıldığı panel, 'İmar barışından nasıl yararlanılacağı' konusuna ışık tutan kapsamlı ve yol gösterici bir buluşma oldu.
Yeniay 17.6.2018
Çorum'da Traktör Devrildi: 1 Ölü
İlçeye bağlı Bunalan köyünde, İsmail Yeniay'ın (35) kullandığı plakasız traktör, köy girişi yakınlarındaki eğimli arazide devrildi.
Yeniay 13.6.2018
Dikkatli Olunmalı
Bugün ne yapılabilir ' Bugün gökyüzü oldukça karışık ve bizi zora sokabilecek durumlara işaret etmekte. Şartlar destekleyici olmadığı için kurban durumuna düşülebilir. Kişisel istek ve arzularımızda daha dengeli ve akılcı olmaya bakalım. Ailevi stresler ya da aniden gündeme gelen değişiklikler yüzünden planlarımızı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Başkalarının konuşmalarına da çok fazla takılmamalıyız. Nelerden kaçınmalı ' Yeniay günün geç saatlerinde (22: 43) gerçekleşeceği için gün boyunca huzursuzluk hakim olabilir.
Yeniay 12.6.2018
Beklenmeyen Durumlar
Bugün ne yapılabilir ' Bugünlerde gökyüzü oldukça gergin gözüküyor. Aniden boşalmaya hazır bir huzursuzlukla karşılaşabiliriz. Yolculuklarda ve hareket halinde daha dikkatli duralım. Küçülmekte olan Ay ve Merkür'ün durumu iletişim ve görüşmelerde sıkışma, bitişler ve sonlanmalara işaret etmekte. Gençlerle, öğrencilerle ilgili konular da dikkat çekebilir.   Nelerden kaçınmalı ' Saat 9: 52'den itibaren İkizler burcuna ilerleyen Ay çift durumlar üzerinde düşünebileceğimizi, tam olarak karar vermekte zorlanabileceğimizi anlatmakta. Henüz yeniay doğmadan kalıcı kararlar vermek pek uygun olmayabilir.
Yeniay 10.6.2018
Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
Kuşkusuz bu haftanın en önemli astrolojik olayı 14'ünde Mars'ın güney ay düğümü birleşmesi olacak. Bu oldukça zorlayıcı, yıkıcı ve olumsuz koşulların etrafa yayılmasına işaret edebilir. Özellikle gruplar, sosyal konular ve düşüncelerimizin söz konusu olduğu durumlarda inatçılık, radikallik ve önyargılar gündeme gelebilir. Kopartıcı enerjiler ilişkilerimize zarar verebileceği gibi, yeniayın hemen sonrasında fiziksel tehlikeleri ve kazaları da tetikleyebilir.
Yeniay 10.5.2018
KKTC Turizm Bakanı Ataoğlu: Kıbrıs Çevresindeki Gelişmeler Turizmi Vuruyor
  "KIBRIS ÖNCE BİR EĞİTİM ADASIDIR"   Dr. Mustafa Aydın konuşmasında şunları söyledi;   "Dünyada şu anda 6 milyon uluslararası öğrenci var. Her bir öğrenci bulunduğu ülkeye ortalama 40 bin dolar para bırakıyor. Bu 250 milyar dolar demektir. UNESCO verilerine göre bu sayı 2020'de 7 milyon olacak. Yani bu rakam 300 milyar dolara tekabül ediyor. Dünya ekonomisinde eğitim endüstrisi önemli bir yer edinmişken KKTC'nin aman buraya öğrenci gelmesin diye bir düşünceye sahip olduğunu düşünmüyorum. Kıbrıs önce bir eğitim adasıdır sonra Turizm ve sulu tarımla kalkınması gereken bir yerdir. KKTC'yi şu anda dünyaya açan kapı eğitimdir. KKTC'de eğitim alan öğrenciler mezun olup ülkelerine döndüklerinde bürokrat oluyorlar, çeşitli görevlerde bulunuyorlar. Onlar KKTC'den aldıkları diplomayla bunları yapıyorlar. ve bunlar siyasi platformda KKTC'nin tanınırlığını sağlayan en önemli faktör. Gelin bu önemli faktörü destekleyelim ve insanların eğitim için Kıbrıs'a gelmelerini sağlayalım. Kıbrıs adasının, stratejik konumu ve ekonomik yapısıyla bir "Eğitim Adası" olması kaçınılmazdır. Türkiye için ise "olmazsa olmaz" ların başında gelir. Biz de, deyim yerindeyse "ustalık dönemimizde bir Selimiye" inşa etmek gibi bir misyonla KKTC'de temas ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Amacımızı Kıbrıs'taki eğitimin kalite çıtasını daha da yukarılara yükseltmek ve daha kaliteli, daha başarılı öğrencileri KKTC'ye çekerek KKTC'nin eğitim algısını yükseltmek olarak belirledik. Burada eğitim alacak öğrencilerimiz yarın ülkelerine döndüğünde KKTC'nin birer fahri büyükelçisi olarak hareket edecek ve KKTC'nin uluslararası alandaki konumu için çaba sarf edecekler."   Toplantıda söz alan İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli de, KKTC'den mülk alan yabancıların aslında Rum kökenli olduğuna dair iddiaları hatırlattı. İAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Özgün Enver ise KKTC'de son zamanlarda artan çevre kirliliğine yönelik tedbir alınması gerektiğini ifade etti. Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, KKTC'ye yönelik son dönemlerde artan yabancı yatırımcı ilgisine dikkat çekerek "Belli ki bu yatırımcılar bir sinyal almışlar" diye konuştu.
Yeniay 10.5.2018
KKTC Turizm Bakanı Ataoğlu: Kıbrıs Çevresindeki Gelişmeler Turizmi Vuruyor
"KIBRIS ÖNCE BİR EĞİTİM ADASIDIR" Dr. Mustafa Aydın konuşmasında şunları söyledi; "Dünyada şu anda 6 milyon uluslararası öğrenci var. Her bir öğrenci bulunduğu ülkeye ortalama 40 bin dolar para bırakıyor. Bu 250 milyar dolar demektir. UNESCO verilerine göre bu sayı 2020'de 7 milyon olacak. Yani bu rakam 300 milyar dolara tekabül ediyor. Dünya ekonomisinde eğitim endüstrisi önemli bir yer edinmişken KKTC'nin aman buraya öğrenci gelmesin diye bir düşünceye sahip olduğunu düşünmüyorum. Kıbrıs önce bir eğitim adasıdır sonra Turizm ve sulu tarımla kalkınması gereken bir yerdir. KKTC'yi şu anda dünyaya açan kapı eğitimdir. KKTC'de eğitim alan öğrenciler mezun olup ülkelerine döndüklerinde bürokrat oluyorlar, çeşitli görevlerde bulunuyorlar. Onlar KKTC'den aldıkları diplomayla bunları yapıyorlar. ve bunlar siyasi platformda KKTC'nin tanınırlığını sağlayan en önemli faktör. Gelin bu önemli faktörü destekleyelim ve insanların eğitim için Kıbrıs'a gelmelerini sağlayalım. Kıbrıs adasının, stratejik konumu ve ekonomik yapısıyla bir "Eğitim Adası" olması kaçınılmazdır. Türkiye için ise "olmazsa olmaz" ların başında gelir. Biz de, deyim yerindeyse "ustalık dönemimizde bir Selimiye" inşa etmek gibi bir misyonla KKTC'de temas ve yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Amacımızı Kıbrıs'taki eğitimin kalite çıtasını daha da yukarılara yükseltmek ve daha kaliteli, daha başarılı öğrencileri KKTC'ye çekerek KKTC'nin eğitim algısını yükseltmek olarak belirledik. Burada eğitim alacak öğrencilerimiz yarın ülkelerine döndüğünde KKTC'nin birer fahri büyükelçisi olarak hareket edecek ve KKTC'nin uluslararası alandaki konumu için çaba sarf edecekler." Toplantıda söz alan İAÜ Rektörü Prof. Dr. Yadigar İzmirli de, KKTC'den mülk alan yabancıların aslında Rum kökenli olduğuna dair iddiaları hatırlattı. İAÜ Tıp Fakültesi Dekanı Özgün Enver ise KKTC'de son zamanlarda artan çevre kirliliğine yönelik tedbir alınması gerektiğini ifade etti. Küçükçekmece Eski Belediye Başkanı Aziz Yeniay, KKTC'ye yönelik son dönemlerde artan yabancı yatırımcı ilgisine dikkat çekerek "Belli ki bu yatırımcılar bir sinyal almışlar" diye konuştu.
Yeniay 30.4.2018
8'inci Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması, 3 Mayıs'ta Başlıyor
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, düzenlediği basın toplantısında 3-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek olan Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması ilgili bilgi verdi.  Şiir Buluşması açılışının 3 Mayıs Perşembe günü saat 19.00'da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde yapılacağı belirten başkan Ataç şöyle konuştu: "Direktörlüğünü Şair Haydar Ergülen'in yaptığı Şiir Buluşması'nın bu yılki onur konuğu Şair Metin Cengiz olacak. Finlandiya'nın odak ülke olacağı Şiir Buluşması'na; Almanya, Finlandiya, Fransa, Hindistan, İran, İspanya, Kıbrıs, Portekiz, Romanya ve ülkemizden toplam 38 şair katılacak. Geleneksel hale gelen Şiir Buluşması ile farklı ülkelerden şairler Eskişehir'de bir araya gelerek paylaşma ve kardeşçe yaşama isteğini hayata geçiriyor. Şiir, Eskişehir'e yakışıyor. Yunus'un yaşadığı topraklarda buluşmak, barış ve hoşgörü iklimini genişletiyor." ŞİİR BULUŞMASI YÜRÜYÜŞÜ YAPILACAK Şiir Buluşması kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklere de değinen Başkan Ataç konuşmasını şöyle sürdürdü: "Açılış günü saat 17.30'da Adalar Palmiye Kafe önünde toplanılacak ve Porsuk kıyısından Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde sonlanacak bir Şiir Buluşması Yürüyüşü yapılacak. 'İyi ki Şiir Var' yazılı pankartın ardında yürüyecek şairler ve sanatseverler, Eskişehirlileri Şiir Buluşması'na davet edecek. Açılış gecesi, Dina Ensemble konseriyle son bulacak. Şairler Eskişehirli şiir severlerin de katılımıyla 4 Mayıs Cuma günü Yazılıkaya'da şiirler okuyacak, sanatçı Mine Krause de bir müzik dinletisi verecek. Müzik ile şiirin bir araya gelmesi ile sanatsal olarak çok daha verimli bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz." ÜLKÜ TAMER DE ANILACAK Etkinlikte açılış dışında tüm toplantıların Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi'nde gerçekleştirileceği açıklayan Ahmet Ataç şu bilgileri verdi: "Şiir buluşmasında, 2008 yılında kaybettiğimiz İlhan Berk; Mahmut Temizyürek ve Yakup Kuyucu'nun katılacağı 'İlhan Berk 100 Yaşında' oturumuyla anılacak. Bu yıl yitirdiğimiz Şair Ülkü Tamer de, konuşmacılar Haydar Ergülen ve Yavuz Özdem'in katılımıyla anılırken Şair ve Yayıncı Enver Ercan da kızı Özge Ercan, Mustafa Köz ve Mehmet Erte'nin konuşmacı olacağı oturumda anılacak. Ayrıca gelenekselleşen onur konuğu oturumu bu yıl 'Metin Cengiz Şiiri' adıyla gerçekleşecek ve bu oturumda da Haydar Ergülen, Jaime Rosa, Marius Chelariu, Duygu Kankaytsın ve Neil Dohetry konuşacak. Sivas katliamında yitirdiğimiz canlar da şiir buluşmasında 'Sivas Yangını 25 Yaşında' başlığı altında anılacak. Bu anmada; Hidayet Karakuş, Mahmut Temizyürek, Metin Cengiz, Yavuz Özdem söz alacak. Odak ülke Finlandiya için de bu ülkeden gelen şairlerin katılımıyla 'Finlandiya Şiiri' oturumu yapılacak. Sanatçılar Mine Krause ve Dengin Ceyhan, Şiir Buluşması'nda müzik dinletileri gerçekleştirirken Finlandiyalı sanatçılar Aura Irene Kajaniemi ve Heta Kovanen, Kavramsız Şiir Performansı gerçekleştirecek. Şiir Buluşması'nda; şiir okumaları, müzik dinletileri, Yazılıkaya Anıtı ve Midas şehri gezisi ile Eskişehir'de yaşayan şairlerin katılımıyla gerçekleşecek Şiir Kürsüsü'nde şiir okumaları yapılacak. Ayrıca her yıl olduğu gibi bu yıl da Tepebaşı Belediyesi Esentepe Çocuk Sanat Merkezi'nde bir etkinlik gerçekleştirilecek. Hidayet Karakuş ve Haydar Ergülen'in konuşmacı olacağı, 5 Mayıs saat 10.00'daki etkinliği Medine Sivri yönetecek." KATILACAK ŞAİRLER Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması'na yurt dışından ve Türkiye'den katılacak şairler şunlar: Bruno Cany (Fransa), Fernando Cabrita (Portekiz), Sunandan Roy Chowdhury (Hindistan) Jaime B. Rose (İspanya), Javid Mohammadi (İran), Michael Augustin (Almanya), Ruhsan İskifoğlu (Kıbrıs), Marius Chelariu (Romanya), Raise E. Marjamaki (Finlandiya), Olli-Pekka Tennila (Finlandiya), Aura Irene Kajaniemi (Finlandiya), Heta Kovanen (Finlandiya), Reetta E. Pekkanen (Finlandiya). Metin Cengiz, Haydar Ergülen, Mustafa Köz, Cafer Yıldırım, Duygu Kankaytsın, Fatmanur Türk, Fuat Çiftçi, Gizem Pınar Karaboğa, Hidayet Karakuş, İlker Şaguj, Mahmut Temizyürek, Liman Mehmetcihat, Mehmet Erte, Müesser Yeniay, Özlem Özgül Dündar, Riitta Cankoçak, Sevgi Vural, Yakup Kuyucu, Yavuz Özdem (Türkiye).
Yeniay 16.4.2018
Tartıştığı Şoförü Döven Minibüsçü Otobüse Ateş Açtı
KONYA'da, minibüs sürücüsü Mustafa G., trafikte tartıştığı belediye otobüsü şoförü Faruk Yeniay'ı dövüp, camını kırdığı otobüse tabancayla ateş açtı.
Yeniay 16.4.2018
Tartıştığı Şoförü Döven Minibüsçü Otobüse Ateş Açtı
KONYA'da, minibüs sürücüsü Mustafa G., trafikte tartıştığı belediye otobüsü şoförü Faruk Yeniay'ı dövüp, camını kırdığı otobüse tabancayla ateş açtı.
Yeniay 16.4.2018
Dha Yurt Bülteni-7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------------- Salih Yıldız'ın fotoğrafı Adli Tıp Kurumu Cenazenin çıkarılması Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU: 81 MB Haber-Kamera: Mustafa KANLI/GAZİANTEP, ============================================= Trafikte tartıştı, otobüs şoförünü dövüp, araca saldırdı Konya'da minibüs sürücüsü Mustafa G., iddiaya göre trafikte tartıştığı belediye otobüsü Faruk Yeniay'a, dövüp, otobüsün camını kırıp, tabancayla otobüse ateş açtı.
Yeniay 16.4.2018
Konya'da Belediye Otobüsü Şoförüne Darp İddiası
İddiaya göre, Faruk Yeniay idaresindeki 42 ECL 95 plakalı belediye otobüsü, merkez Meram ilçesi Turgut Reis Mahallesi Karaman Caddesi'nde seyir halindeyken 42 BP 969 plakalı minibüsün sürücüsü Muhammet G.
Yeniay 15.4.2018
Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
Bu hafta bir çok yeniliği ve değişikliği bir arada getiriyor. Bugün iletişim ve hareket gezegeni düzelirken, yarın Koç burcunda yeniay gerçekleşecek.
Yeniay 5.4.2018
Hayvan Hırsızları Tutuklandı
Yozgat'ın Çayıralan ilçesine bağlı Fahralı köyünde Musa Yeniay'a ait hayvanları çalan hırsızlar tutuklandı.
Yeniay 3.4.2018
Ünlü modacı Hüseyin Küçük'ten anlamlı defile
Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl 'ın yaptığı Akatlar Kültür Merkezinde yapılan anlamlı defilede ünlü mankenler, Ece Gürsel, Tuğçe Sarıkaya, Zeliha Çal, Özlem Karaoğlu ,Asya Öztürk , Açelya Kartal , Yasemin Yeniay , Müge İskender, Gözde Coşkun ,Kübra Yıldız , Olga Fabi , Marina Federenko podyuma çıktı.
Yeniay 16.3.2018
Hayallerimiz Var
Bugün ne yapılabilir ? Henüz yeniay doğmadı ve bugün özellikle hayaller içinde olabiliriz.
Yeniay 11.3.2018
Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
Hafta boyunca azalmakta olan Ay'ın ışığı, yeni bir adım atmaktan çok, çabalarımızı sonuca ulaştırmak için çabalayacağımızı açıklıyor. Haftanın ilk günlerinde daha sabırlı ve sorumlu davranmak durumundayız. Kişisel fikirlerimiz, isteklerimiz önemli engellerle karşılaşabilir. 13'ünde yakın ilişkilerde daha yapıcı olmaya bakalım. Aşkta kısıtlanmalar, zorlanmalar yaşayabiliriz. 15-16'sında hazırlık aşamasındayız ancak koşullar bizi beklemeye ve kabullenmeye zorlayabilir. 17'sinde Balık burcundaki yeniay yeni bir anlayış getirmekte ve Mars da Oğlak burcuna girerek daha mücadeleci davranacağımız kritik bir dönem başlatıyor olacak.
Yeniay 20.2.2018
Gyoder'den, Sektöre Işık Tutacak Yeni Bir Rapor Geliyor
RAPORDAKİ VERİLER DEĞERLENDİRİLECEK Daha sonra 24 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yeniay ve Akademetre Kurucusu Dr.
Yeniay 16.1.2018
Sıkışık Koşullar Var
Bugün ne yapılabilir ? Henüz yeniay doğmadığı için günlük işlerimizde ilerleme sağlamak pek kolay olmayabilir.
Yeniay 14.1.2018
Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
Haftanın ilk günlerinde beklemeler ve sıkışıklıklar gündeme gelebilir. Bugünlerde beklenmeyen durumlara, ani gelişmelere daha çok tepki verebiliriz. Özellikle 16'sında daha sabırlı olmalıyız. 17'sinde Oğlak burcunda gerçekleşen yeniay ilişkilerimize ve sahip olmak istediklerimize vurgu yapıyor.
Yeniay 13.1.2018
Oğlak Burcunda Yeniay 17 Ocak 2018, Astrolog Demet Baltacı
Astrolog Demet Baltacı ile Astroloji ve Regresyon http://www.Astrofoni.com.
Yeniay 3.1.2018
Vali Karahan, Baklan İlçesini Ziyaret Etti
Baklan Kaymakamlığı'nda Kaymakam Onur Yeniay, Belediye Başkanı Yusuf Gülsever ve diğer protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Karahan, Kaymakamlık makamında Yeniay'dan ilçenin durumu ve kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.
Yeniay 3.1.2018
Denizli'den Kısa Kısa
Vali Karahan, ilçedeki yatırımlarla ilgili ilçe kaymakamı Onur Yeniay'dan bilgi aldı.
Yeniay 17.12.2017
Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız
Bu hafta yarınki yeniayın ardından dikkat çekici sorumluluklar ve ciddi düşünme gereği getiriyor.
Yeniay 1.12.2017
Grafikli - PKK'ya Kış Öncesi Ağır Darbe
Sözde sorumlular Diyarbakır'da ağır darbe aldı Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde başlatılan "Bayrak-68 Şehit Jandarma Er Fatih Yeniay" operasyonunda, örgütün sözde orta saha sorumlusu "Ararat" telsiz çağrı adlı Doğan Dider, sözde orta saha muhaberecisi "Agiri" telsiz çağrı adlı Reber, sözde Şenyayla alan sorumlusu ve "Aranan Teröristler Listesi"nin gri kategoride yer alan Serdar Amed, sözde Şenyayla YJA-Star sorumlusu "Haziran" telsiz çağrı adlı Beritan Torhildan, sözde Şenyayla alanında sorumlu düzeyde faaliyet yürüten ve gri kategoride bulunan "Aldar" telsiz çağrı adlı Rüstem Cilo etkisiz hale getirildi.
Yeniay 21.11.2017
Muş Valisi Yıldırım, Operasyon Bölgesini İnceledi
Diyarbakır'ın Kulp ilçesinin kuzeyinde 16 Kasım'da başlatılan "Bayrak-68 Şehit Jandarma Er Fatih Yeniay Operasyonu" kapsamında, Alaca köyü Şenyayla mezrası mülki sınırlarındaki Varikamera Tepe ile Yaylak köyü Gühermi mevkisinde 2 ayrı terörist grupla sıcak temas sağlanmış, aralarında terör örgütünün sözde üst düzey sorumlularının da bulunduğu 16 terörist etkisiz hale getirilmişti.
Yeniay 18.11.2017
Yenilenme İçindeyiz
Bugün ne yapılabilir ? Yeniay öncesinde özellikle duygusal alanda ve ailevi konular içinde bazı sıkışıklıklar, beklemeler gündeme gelebilir.
Şu an buradasınız: Yeniay Haberleri | Yeniay Haber - Haberler - Sayfa 4 - Yeniay haberleri, son dakika yeniay haber ve gelişmeleri burada. Özellikle Yükselen Burcunuzu Okumalısınız.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.3.2020 01:47:16. #1.14#
title