Yeni Yıla Rüya Gibi Hediyeler - Haberler
Haberi Paylaş

Yeni Yıla Rüya Gibi Hediyeler

Bültenler - Haberler | Güncel
Yeni Yıla Rüya Gibi Hediyeler

2013'ün şanslı çiftini Oscar ödül törenine gönderiyor.

İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi Palladium AVM, 2013'ü birbirinden iddialı hediyelerin yer aldığı yeni yıl kampanyası ile karşılıyor. Yeni yıla sayılı günler kala Palladium, düzenlediği kampanya ile misafirlerine Range Rover Evoque, iPhone5, NewiPad gibi hediyelerin yanı sıra tüm dünyanın merakla beklediği "Oscar Ödül Töreni ve Elton John AfterParty"ye katılım imkanı sunuyor.

Eğlence ve alışverişi tek bir potada eriten İstanbul Anadolu Yakası'nın en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM, 2013 yılını misafirlerine sunduğu rüya gibi hediyelerin yer aldığı bir kampanya ile kutluyor.Palladium AVM, 01 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında toplamda 125 TL ve katları alışveriş yapan misafirlerine yeni yıl kampanyasına çekiliş hakkı sunuyor. Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Palladium misafirleri; 1 adet Range Rover Evoque, 4 adet iPhone 5, 4 adet newiPadkazanma şansı yakalarken kampanya süresince toplamda en yüksek alışverişi yapan 1 kişi çift kişilik tüm dünyanın merakla beklediği Oscar ödül törenine katılma fırsatı elde edecek. Oscar törenine katılan şanslı çift, büyülü gecenin sonunda Elton John'un düzenlediği afterparty'ye katılacak.

Ayrıca, yılbaşı etkinlikleri dahilinde "Noel Baba", "Kardan Adamlar" ve "Kurabiye Ev" hatıra fotoğraf köşeleri, yılbaşı toplarından oluşan animasyon gösterisi, küre alanında çocuklar için ücretsiz atlıkarıncada eğlenme imkanı, Noel Baba ile çocuklara şeker hediyesi ve fotoğraf çekimi gibi daha bir çok eğlenceli aktivite Palladium misafirleriyle olacak.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500