Yeni Yıl Mutluluk Getirsin

Yeni Yıl Mutluluk Getirsin

People Dergisi, '2006 Yılının En Şaşırtıcı Ayrılıkları' Başlıklı Bir Derleme Hazırladı.

Yeni Yıl Mutluluk Getirsin

People dergisi, '2006 Yılının En Şaşırtıcı Ayrılıkları' başlıklı bir derleme hazırladı.

Britney Spears ile Kevin Federline'ın iki çocuk sahibi olmalarına rağmen boşanmalarını 'yılın en şaşırtıcı ayrılığı' ilan etti. Spears'ın 1 gün bile sürmeyen ilk evliliğinden sonra hayatını birleştirdiği Federline ile Sean Preston (1) ve Jayden James (3 aylık) iki çocuk sahibi olmasına rağmen beraberliğine nokta koyması hayret uyandırdı. Spears'ın, 7 Kasımda açtığı davanın ardından evlilik sona erdi. Britney Spears'ın, boşanmasının hemen ardından Paris Hilton ile gece kulüplerinde görülmesi de yadırgandı.

Brad Pitt'ten boşanan Jennifer Aniston'ın 'Ayrılık' filmindeki rol arkadaşı Vince Vaughn ile çeşitli etkinliklerde ve maçlarda görülmesiyle birlikte söylentiler çıktı. Nişanlandıkları söylentilerini yalanlayan çift, 5 Aralıkta ayrıldıklarını açıkladı.

BAY 'BEATLES' DA BOŞANDI

'Beatles' topluluğunun ünlü üyesi Paul McCartney ile Heather Mills cephesinde de 2006'da ayrılık rüzgarları esti. Mayıs ayında ayrılan ve Temmuzda boşanarak 4 yıllık evliliklerini bitiren McCartney çiftinin mal varlıklarının nasıl bölüşeceklerine ilişkin tartışmalar da uzun süre devam etti.

Evlendiklerinden bu yana sadece bir 'yastığı' değil, bazı kötü alışkanlıkları da paylaşan Whitney Houston ve Bobby Brown da 2006'da ayrıldı.Houston, 8 Eylülde boşanma davası açtıktan sonra 14 yıllık evlilik sona erdi. Maddi sıkıntılar da yaşayan Houston'ın borçları nedeniyle evine el konuldu.

OSCAR MUTLULUK GETİRMEDİ

'Walk the Line' adlı filmdeki rolüyle 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında Oscar ödülü kazanan Reese Witherspoon, kariyerindeki mutluluğu özel hayatında yaşayamadı.

Oyuncu Ryan Phillippe ile 7 yıldır evli olan Witherspoon'un yuvası Ava (7) ve Deacon (3) adlı çocukları da kurtaramadı. Ryan Phillippe, People dergisine yaptığı açıklamada, 'Ben mükemmel biri değilim, ama suçlandığım şeyleri de yapmadım' diyerek Avustralyalı oyuncu Abbie Cornish nedeniyle evliliğinin bittiği iddialarını yalanladı.

Kaynak: Gecce