Yeni Yatırımcılara Fırsat… Franchising

Yeni Yatırımcılara Fırsat… Franchising

Yeni Yatırımcılara Fırsat… Franchising
Bültenler - Haberler | Güncel

Dünya Markası İtalyan GUAM , Türkiye'de İkinci Yılında Franchising Vermeye Başladı.

İtalyan Guam Ürünlerinin Türkiye Distribütörü Fil Kozmetik iki yıldır Türkiye'de ürünlerin pazarlamasını sağlıyor.

Sağlık turizminin Türkiye'de hızla gelişmesi otellerdeki SPA hizmetine ilginin oldukça artmasına neden oldu. GUAM ürünleri ile Oteller ve Şehir Mağazacılığında sunulan Franchising hizmetinin amacı , Boutique mağaza anlayışı ile ürünün sunularak otellerde ve şehir mağazacılığında hizmet kalitesini yükseltmek.

Selulite karşı 1 numara olan ve halen dünya kadınları tarafından kullanılan Guam ürünü, bugüne kadar Türkiye'deki tüm Spa merkezleri ve otellerde kullanılmak üzere pazarlanıyordu. Yoğun ilginin artması nedeniyle böyle bir karar aldıklarını açıklayan firma yetkilisi Mine Kanat, "bundan böyle tüm Türkiye genelinde mağazalarımızı açarak GUAM'ın Türk kadını tarafından da kullanılmasını sağlayarak pazardaki payımız genişletmeyi amaçlıyoruz . Dünya kadınları GUAM'ı kullanıyor. Ürünün başarısındaki sır; Selulite yardımcı olması ile bilinen "Denizi Yosunu". Cilt ve vücut bakımı ürünlerinin natürellik belgesine sahip GUAM ürünleri ile Türkiye'deki bayanların güzelliklerine katkıda bulunması nedeniyle Franchising hizmeti ile onlara daha yakın olmayı amaçlıyoruz" dedi. Firmanın Proje Koordinatörlüğünü firmanın 2 yıldır Basın Danışmanlığını yapan Derya Duysak yürütüyor.

Pazardaki yerini koruyan Guam Türkiye artık Boutıque Mağaza kanalıyla Türkiye'de daha da güçlü.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title