Yeni ve Farklı Bir Program!

Yeni ve Farklı Bir Program!

Yapımcılığını D Productions' In, Direktörlüğünü Ansı Elagöz' Ün, Yönetmenliğini Tamer İpek' İn ve Editöryal Çalışmasını Vedat Özdemiroğlu' Nun Yaptığı Üçümüz Bir Diva'yla Televizyon Dünyasına Yepyeni Bir Soluk Getirecek.

Yeni ve Farklı Bir Program!

YAPIMCILIĞINI D PRODUCTİONS' IN, DİREKTÖRLÜĞÜNÜ ANSI ELAGÖZ' ÜN, YÖNETMENLİĞİNİ TAMER İPEK' İN VE EDİTÖRYAL ÇALIŞMASINI VEDAT ÖZDEMİROĞLU' NUN YAPTIĞI ÜÇÜMÜZ BİR DİVA'YLA TELEVİZYON DÜNYASINA YEPYENİ BİR SOLUK GETİRECEK.

Türk Müziğinin Diva'sı Bülent ERSOY ve radyoculuktan televizyona geçiş yapan üç genç televizyon starımız bu programda birarada.. Yavuz Seçkin, Ceyhun YILMAZ ve Serkan BALBAL...

Sekiz ülkede yayınlanan '5 Gegen 100' adlı yabancı formatın bu Türk versiyonunda, Diva ve üç komedyenimiz stüdyodaki 100 seyircimizle gündem, magazin ve kadın-erkek ilişkileri hakkında karşı karşıya geliyor. Diva ve komedyenlerimiz her soruya kendi doğrularıyla yaklaşırken, stüdyodaki seyirciler tartışmaya interaktif olarak katılacak ve kendi oylarıyla 'halkın kararı'nı seçecekler. Tartışmaya son noktayı, her yorumu olay yaratan Bülent Ersoy koyacak.

İlk Konuk Ece Gürsel

Programın magazin gündemi yaratacak bomba soruları ve konuları ise,

En acayip sözlü Türk şarkısı, Türk filmlerinde en iyi soyunan erkek,

En iyi 2. el erkek, Birbirlerine en çok yakışan ünlü çift ve Türk erkeğinin en büyük sorunu…

6 Aralık Perşembe 22:00-YENİ