Yeni Filmi Çok Konuşulacak

Yeni Filmi Çok Konuşulacak

'Kirpi' Adlı Film, İki Usta Oyuncuyu, Mazhar Alanson ve Güven Kıraç'ı Biraraya Getirdi. Alanson 'Falcı Reşat', Kıraç da 'Çapkın Tahir' Rolünde. Ezeli Düşmanlar Her Tür Kötülüğü Yapıyor!..

Yeni Filmi Çok Konuşulacak

'KİRPİ' ADLI FİLM, İKİ USTA OYUNCUYU, MAZHAR ALANSON VE GÜVEN KIRAÇ'I BİRARAYA GETİRDİ. ALANSON 'FALCI REŞAT', KIRAÇ DA 'ÇAPKIN TAHİR' ROLÜNDE. EZELİ DÜŞMANLAR HER TÜR KÖTÜLÜĞÜ YAPIYOR!..

Yapımcılığını Demo Film Entertainment ile Saran Film'in üstlendiği filmde, başrolleri Mazhar Alanson, Güven Kıraç, Zihni Göktay ve Zuhal Topal paylaşıyor. Ağustos'ta başlayan çekimler de tamamlanmak üzere...

'Falcı Reşat'

Mazhar Alanson'un canlandırdığı karakter 'Falcı Reşat' ismini taşıyor. Güven Kıraç ise, 'Tahir' isminde, evli ama çapkın bir figüran ajansının sahibini oynuyor. Reşat, belirli bir mesleği olmayan, günün yükselen değerlerine göre kendisine bir iş belirleyip para kazanmaya çalışan bir adam. Oyuncu olmaya çalışan genç kızların fal merakı sonucu falcılığa soyunuyor.

Traji Komik!

Filmin asıl konusu, iki azılı düşman olan Reşat ve Tahir'in birbirlerinden intikam almak için akla gelen her türlü kötülüğü yapması. Ancak, aralarındaki masum çekişme, giderek çığrından çıkıyor ve ülke çapında bir kargaşaya yol açıyor. Mazhar Alanson, Reşat karakterine kattığı mimik ve dialoglarla hem yönetmen Aktaş'ta, hem de rol arkadaşlarında hayranlık uyandırmış. 'Reşat' ve 'Tahir'in başına gelenlerin trajikomik bir dille anlatıldığı film, 150 kopyayla, 19 Aralık'ta gösterime girecek.