Yeni Duke Nukem, Seslendirme Sanatçısının Facebook'unda Göz Kırptı

Yeni Duke Nukem, Seslendirme Sanatçısının Facebook'unda Göz Kırptı

Popüler oyun serilerinden Duke Nukem'in devamı gelebilir.

Yeni Duke Nukem, Seslendirme Sanatçısının Facebook'unda Göz Kırptı

Mahmut Saral - - 10 yılı aşkın süredir beklenen Forever, nihayet Gearbox Software'ın kanatları altında oyunculara sunulmuştu ve oyunu beğenmeyenler bir hayli fazlaydı. Bunun sonrasında ise Gearbox, önümüzdeki yıllarda daha iyi Duke Nukem oyunları hazırlanacağı konusunda oyunculara söz vermişti.

Birkaç gün önce ise, bu bahsedilen yeni Duke Nukem'lerden ilkine dair bilgiler geldi. En azından birçok oyuncu öyle düşündü. http://www.alloutofgum.com/ isimli sitede bir geri sayım sayacı ve Kick-Ass yazılı bir sakız kutusu vardı. Beklentiler, yeni Duke Nukem oyunu Duke Nukem Forever: Mass Destruction'ın PC ve PlayStation için çıkacağı yönündeydi. Biz bu haberi yaptıktan kısa süre sonra sitenin erişimi kesilmişti. Şimdi ise site tekrar geri geldi ve geri sayım sayacında 18 günün kaldığını görüyoruz.

Asıl önemli olan ise, oyunda yıllardır Duke Nukem karakterine ses veren Jon St John'un Facebook profilinde kapak fotoğrafını güncellediği görsel. John, bahsini ettiğimiz sitede yer alan sakız kutusunun fotoğrafını kapak görseli olarak atamış. Bu da akıllara, bu bahsedilenlerin gerçek, dolayısıyla yeni oyunun da duyurulmak üzere olduğu düşüncesini getiriyor. Merakla bekliyoruz.

Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Kaynak: Teknokulis