Yeni Diziye Başlıyor

Yeni Diziye Başlıyor

Ahu Türkpençe, Lübnan'ın En İyi Yabancı Film Oscar Adayı 'Karamel' Filminden Esinlenerek Çekilen Yeni Dizide, Bir Kuaförü Canlandıracak.

Yeni Diziye Başlıyor

AHU TÜRKPENÇE, LÜBNAN'IN EN İYİ YABANCI FİLM OSCAR ADAYI 'KARAMEL' FİLMİNDEN ESİNLENEREK ÇEKİLEN YENİ DİZİDE, BİR KUAFÖRÜ CANLANDIRACAK.

'Bir İstanbul Masalı'ndaki rolüyle tanınan ve ardından 'Şöhret' dizisiyle oyunculuğundan söz ettiren Ahu Türkpençe, yeni dizisiyle hayranlarının karşısına kuaför olarak çıkmaya hazırlanıyor. 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin bu yılki açılış filmi olan ve Lübnan'ın En İyi Yabancı Film Oscar aday adayı olan "Sukkar Banat" (Karamel) filminden uyarlanacak olan dizide Türkpençe, başrolü oynayacak.

Filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve başrolünü üstlenen Nadine Labaki'nin karakterini canlandıracak olan Türkpençe'nin erkek partnerinin ise Emre Kınay olması düşünülüyor. Milliyet'in haberine göre, Komedi dram tarzında çekilecek olan dizinin yapımcılığını Pastel Film, yönetmenliğini ise Şafak Bal yapacak. Dizinin çekimleri ağustos ayında İstanbul'da başlayacak

Beş kadının buluşma yeri

Beyrut'ta beş kadın düzenli olarak bir güzellik salonunda buluşurlar... Bu güzellik salonu birkaç neslin bir araya gelip dertleştiği , şehrin en renkli mekânıdır... Kuaför dükkânı, bu birbirinden değişik ve güzel kadınların annelik, aşk ve seks hakkındaki konuşmaları ve bitmek bilmeyen güzelleşme çabalarıyla şehrin en eğlenceli yeridir...

Kaynak: Gecce