Yeni Bir Aşk Yeni Bir Hayat

Yeni Bir Aşk Yeni Bir Hayat

Yeni ASX, heyecan verici tasarımı ve eşsiz konforuyla sizi yeni bir hayata davet ediyor.

Yeni Bir Aşk Yeni Bir Hayat

Mitsubishi Motors'un kompakt crossover segmentindeki temsilcisi Yeni ASX, heyecan verici tasarımı ve eşsiz konforuyla sizi yeni bir hayata davet ediyor. Yeni Mitsubishi ASX Eylül ayında showroomlarda yerini aldı.

Mitsubishi'nin kompakt crossover segmentindeki temsilcisi ASX şimdi yenilenen yüzü ve donanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni ASX, tasarımındaki ince detaylar ve birbirinden çekici renk seçenekleri ile otomobil tutkunlarını kendisine hayran bırakıyor.

ASX'te yakıt ekonomisi sağlayan Auto Stop&Go teknolojisi, standart olarak sunuluyor. Şehir içi – şehir dışı karma karbon salımı 133 g/km ve yakıt tüketimi 5.8 Litre olan ASX, düşük emisyon değerlerinde olduğu gibi yakıt ekonomisinde de yine sınıf lideri.

Yeni ASX'de ön ızgara, ön farlar, ön ve arka tampon ile dikiz aynaları yenilendi. Aracın dış yüzeyinde boyalı yüzeyler artarken krom detaylara yer verildi. Yenilenen direksiyon simidi ve fonksiyon düğmeleri rahat bir yolculuk sağlarken yeni müzik sistemi ve USB girişi eğlenceli bir yolculuk vaad ediyor. Invite ve Intense olmak üzere iki ayrı donanım paketiyle satışa sunulan ASX'in Intense donanım paketine dokunmatik ekranlı müzik sistemi ve geri görüş kameralı park sistemi eklendi.

Mitsubishi ASX, üst düzey güvenlik donanımı ile size ve sevdiklerinize yol boyunca huzurlu bir yolculuk sunuyor. Yokuş Kalkış Destek Sistemi (Hill Start Assist Sytem - HSA) ile şehir trafiğinde sürücülerin en sık karşılaştığı zorluklardan biri olan, aracınızın yokuşlarda kaymasını sorun olmaktan çıkarıyor. ASX standart olarak sunulan, kullanıcısının kaza yapmasını engelleyecek, aktif güvenlik özellikleriyle farkını ortaya koyuyor. HSA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi), eşsiz yol tutuşu sağlayan ASTC (Aktif denge ve çekiş kontrol sistemi), EBD destekli ABS, fren destek sistemi, BOS (Fren Öncelik Sistemi) ve ESS (Acil Stop Sinyal Sistemi) ASX'in güvenli bir şekilde yol almasını sağlıyor.

Mitsubishi ASX'in tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları,

ASX 1.6 MT INVITE 58.915 TL
ASX 1.6 MT INTENSE 68.308 TL olarak açıklandı.