Yeni Batman Oyununun Pc Sürümü Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı - Haberler
Haberi Paylaş

  Yeni Batman Oyununun Pc Sürümü Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı

  Teknokulis - Haberler | Teknoloji
  Yeni Batman Oyununun Pc Sürümü Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı

  Rocksteady, oyunun konsol sürümlerini yaparken PC sürümünü başka stüdyoya paslamıştı.

  BatmanTeknokulis Mahmut Saral - -

  Rocksteady Studios tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Batman : Arkham Knight, geçtiğimiz gün itibarıyla resmi çıkışını gerçekleştirdi. PC, PlayStation 4 ve Xbox ONE için hazırlanan oyun, özellikle PC versiyonundaki irili ufaklı birçok hatasıyla oyuncuları canından bezdirdi denilebilir.


  Oyunun PC sürümü, iyi bir sisteme sahip olsanız dahi FPS düşüşleri, görsel hatalar ve özellikle de AMD kartlarda yaşanan görsel problemlerle çok fazla can sıkmış durumda. Hatta Steam'de binlerce kullanıcı, Arkham Knight hakkında negatif yorumlar yaparak bu oyunu PC kullanıcılarına önermemiş.


  Steam'de "İyi bir sistemim var, oyuna hatrı sayılır bir para vererek satın alıyorum, ama karşılığında kötü muamele görüyorum, bu nasıl optimizasyon?"gibisinden birçok yorum mevcut.


  Konu hakkında bilgi veren Rocksteady yetkilileri, oyunun PC sürümünün Iron Galaxy Studios tarafından hazırlandığını ve kullanıcılardan gelen geri dönüşler neticesinde bu ekiple yakın bir şekilde çalışarak tüm sorunları en kısa zamanda gidermeyi planladıklarınıdile getiriyor.  Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
  Yeni Batman Oyununun Pc Sürümü Büyük Hayal Kırıklığı Yarattı

  Teknokulis - Son Dakika Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  500