Yeni Adım Gazetesi, 9. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
Haberler » Yerel » Haber

Yeni Adım Gazetesi, 9. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Zonguldak'ta Kurucuları Arasında Eski Bakanlardan Merhum Veysel Atasoy'un da Bulunduğu Yeni Adım Gazetesi, Düzenlediği Geceyle 9. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı.

Yeni Adım Gazetesi, 9. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Zonguldak'ta kurucuları arasında eski bakanlardan merhum Veysel Atasoy'un da bulunduğu Yeni Adım Gazetesi, düzenlediği geceyle 9. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Yerel yayın yapan ve Salih Demir'in sahibi olduğu Yeni Adım Gazetesi'nin 9. kuruluş yıldönümü nedeniyle Alaborina Restaurant'ta düzenlenen geceye, Vali Yavuz Erkmen, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Köksal Toptan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Fazlı Erdoğan, CHP Zonguldak Milletvekilleri Harun Akın, Nadir Saraç ve CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, Emniyet Müdürü Atilla Çınar, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Çetin Altun, Zonguldak Belediyesi eski başkanı İsmail Eşref'in yanı sıra çok sayıda davetli ve basın mensupları katıldı.

Slayt gösterisi ile başlayan 9. yıl kutlaması, halk oyunları ekibinin gösterisi, pasta kesimi ve DYP Ardahan eski Milletvekili Faruk Demir'in söylediği türkülerle devam etti.

(OS-AK)

22.01.2007 16:36 TSİ