Aysun Koç - Oğlak burcunda plütonik yeniay - Haberler.com

Oğlak burcunda plütonik yeniay

Oğlak burcunda plütonik yeniay

13 Ocak'ta Oğlak burcunun 23 derecesinde Plüton'la kavuşum yapan bir yeniay gerçekleşti. Oğlak burcu etkisiyle büyük iş adamları, siyasetçiler, yöneticilerle ilgili hızlı gelişmeler yaşanabilir. Plüton etkisiyle, dönüştürücü ve baskın yapıda olaylar kapımızda. Yılın ilk yeniayı haritanın birinci evinde ve yedinci evle bağlantılı çalışacağı için; herkese bireysel anlamda ilişkilerle ilgili olaylar yaşatacak. Evlilik, ortaklı işler ve projelerle ilgili başlangıçları destekleyecek. Aniden gelen paralar, bir anda başlayan aşklar söz konusu. Ancak hatırlamamız gereken şey, ani gelişen şeylerin bizi zorlayarak dönüştürme ihtimali. Önümüzdeki iki haftayı etkileyecek bu yeniayla birlikte; hayatınızda otorite konumundaki insanlarla anlaşmakta oldukça zorlanacaksınız. Ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Mutasyonlu Covid 19 nedeniyle tüm Dünya'da ve ülkemizde kayıp sayısının artacağı bir dönem olacak maalesef. Özellikle bu iki hafta ekstra dikkatli olun. Hayatın akışına uyum sağlamak önemli olacak. Bu yeniayın bizlere mesajı: Sen dönüşmeye direnirsen, ben seni daha çok zorlayarak dönüştüreceğim.

Yeniay anında yükselende de Oğlak burcu olduğu için; sorumluluk duygusuyla ve disiplinli bir şekilde hareket edenler için güzel sonuç almak mümkün. Yeniaydan en çok etkilenecek olanlar; Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi burçlarının son on gününde doğanlar. En şanslı etkiyi alacak olan burçlar ise; Boğa ve Başak burçları.

Sevgiyle kalın.

Yorumlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title