Aysun Koç - İkizler burcunda halkalı Güneş tutulması - Haberler.com

İkizler burcunda halkalı Güneş tutulması

İkizler burcunda halkalı Güneş tutulması

10 Haziran 13:52'de İkizler burcunun 19 derecesinde, haritanın 9. evinde halkalı bir Güneş tutulması gerçekleşti. 3 dakika 51 saniye süren bu tutulmanın etkisi; ilk dört ay yoğun olmak üzere, 3 yıl 10 aya kadar dalga dalga etkisini gösterecektir. Tutulmanın yerleştiği derecede yerleşen sabit yıldız etkisiyle; kazalar, hilecilik, şanssızlık, ahlaki sorunlar, para için yapılan evliliklerde artış olacağı bir döneme girdiğimizi söyleyebiliriz. Tutulma İkizler burcunda olduğu ve Merkür de İkizler burcunda retro ve tutulmayla kavuşumda olduğu için, her tür anlaşma ve sözleşmeyle ilgili aksilikler de söz konusu. Üstelik bu kavuşuma Neptün'ün yaptığı olumsuz etkileşimle; tutulmayan sözler, aldanma, aldatma, bilgi kirliliği de had safhaya ulaşacak. Gizli olan hiçbir şeyin kalamayacağı bir süreçten geçiyoruz. Özellikle önümüzdeki üç buçuk yıllık dönemde, adalet, hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, turizm, seyahatle ilgili konularda yoğunluk olacak. Bu tutulmanın benzeri 31.05.2003'te olmuştu. O dönem hayatınızda neler olduğunu ve ana temaları bulursanız bu dönem neler yaşayacağınızı tahmin edebilirsiniz.

Tutulmada yükselen de Terazi burcu var. Adil olan ve orta yolu bulmayı seçenler yol alacaktır. Bazılarının evliliği veya ortaklığı bozulurken, diğer bir kısım ise; aniden gelen bir iş, para veya aşkla mutlu olacaklar. Halkalı tutulmalarda evliliklerde de artış olur. Ancak bu tutulma adeta ateşten bir çember niteliğinde olduğu için doğru kararlar almaya çalışmalısınız. Karmik hesaplaşmaların devrede olduğunu, ne ektiyseniz onu biçeceğinizi ve İlahi adaletin tecelli edeceğini de bilmenizde yarar var.

Bu dönem denizden gelecek zararlar, zehirlenmelerin artacağını bilmelisiniz. Balık, midye gibi ürünler tüketmemek iyi olacaktır. Ayrıca gemi, tren ve otobüs kazalarında artışı öngörebiliriz. Bu nedenle uçak veya otomobille yolculuk yapmak daha iyi olacaktır.

Tutulma Türkiye haritasının 12. evinde gerçekleşeceği için; hastaneler, hapishaneler,yeraltı kaynaklar, gizlenen gerçekler ve sağlıkla ilgili konuların uzun bir dönem ülkemizde aktif olacağını söyleyebiliriz.

Tutulmadan en çok etkilenecekler; İkizler, Yay, Balık ve Başak burcunun ikinci 15 gününde doğanlar. Şanslı etki alacaklar ise; Terazi ve Kova burcunun ikinci 15 gününde doğanlar olacak.

Sevgiyle kalın.

Yorumlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title