Aysun Koç - 3-9 Mayıs haftalık burç yorumları - Haberler.com

3-9 Mayıs haftalık burç yorumları

3-9 Mayıs haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Instagram: astrologaysunkoc

KOÇ: Kariyerinizle ilgili maddi şartları iyi olan anlaşmalar yapabilirsiniz. Bir taraftan da eskiden kalma bir borç veya ödemeyi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Anlık duygularla ve fevri hareket etme ihtimaliniz yüksek olduğu için, sakin kalmaya çalışın.

BOĞA: Marjinal olacağınız günlerdesiniz. Maddi konularda hızlı gelişmeler olabilir. Bakım ve estetik dokunuşlar için uygun bir hafta. Kariyerinizi geliştirecek güzel bir anlaşma fırsatı mevcut. Ancak anlaşma şartlarını iyi netleştirmekte yarar var.

İKİZLER: Daha manevi, spiritüel ve meditatif olacağınız bir dönemdesiniz. Eşinizle veya ortağınızla maddi sebeplerle bir anda kriz yaşayabilirsiniz. Bu defa kalp sesinizle hareket edin. Kariyerinizdeyse, aldığınız sorumlulukların ödülü sizi bekliyor.

YENGEÇ: Sosyal olmak isteyeceğiniz bir hafta. Hayır işleri yapacaksınız. Bir borcunuzu veya kredinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Maneviyata yönelmek size iyi gelecektir. Uzak akrabalardan gelen bazı haberlere çok da itibar etmeyin.

ASLAN: Evlilik veya ortaklı işlerdeki sorumluluklar zorlayıcı olacak. Ancak disiplinle sorumlulukla hareket ederseniz de, mükafatını alacaksınız. Dürtüsel ve tepkisel hareket etme eğiliminde olduğunuz için, hızlı ve düşünmeden konuşmamaya özen gösterin.

BAŞAK: Yurtdışı, hukuk, eğitim, uzak akrabalarla ilgili ani gelişmelere açık bir haftadasınız. Günlük yaşamda duygularınızı içinize atacaksınız. Ailenizle ilgili verdiğiniz emeklerin karşılığını görerek mutlu olacaksınız. Kalp sesinizle hareket edin.

TERAZİ: Ödeme, kredi, miras gibi işlerle ilgileneceksiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Ani problemler çıkma ihtimali olsa da; koruyucu etkilerle sorunların üstesinden gelebilir, çözüm bulabilirsiniz.

AKREP: Evlilik ve ortaklı işler haftanın ana teması. Bir takım beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Olayların farklı yönünü görerek, bakış açınızı değiştirdiğinizde, kalp sesinizle hareket ederek zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

YAY: Sağlığınız veya evcil hayvanınızla ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçmişte olan bir hastalığınız tekrar aktifleşebilir. Çalışanlar daha önce kaçırdıkları bir anlaşmayı, bu hafta yapma fırsatını yakalayabilirler.

OĞLAK: Aile içinde geçmişten gelen bazı maddi konular aniden krize sebep olabilir. Alacağınız sorumlulukla çözüme ulaşabilirsiniz. Bekarlar evlenecekleri kişiyle yeni bir aşka başlayabilirler. Evliler çocuk sahibi olma yolunda ilerleyebilirler.

KOVA: Yakın çevrenizden ani şanslı fırsatlar gelebilir. Aile içinde iletişimdeki sorunları büyütme eğiliminde olacaksınız. Bazı emlak işleriyle ilgili anlaşmalarda problem çıkabilir. Maddi konulardaki sorunları aşma fırsatının mevcut olduğu bir hafta.

BALIK: Gelirlerinize odaklanacaksınız. İş ortağınızla yaşayacağınız ani sorun nedeniyle bir anlaşmanız bozulabilir. Ev içi kazalara dikkat etmeniz gereken bir hafta. Geçmişten beri sorumluluğunu aldığınız konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Yorumlar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title